Najlepsze z nich faktycznie zostają wdrażane, co ma realny wpływ na rozwój firmy. A teraz do grona „sherlocków” dołączyli pracownicy zakładów Hochland Polska.

Co to jest „Sherlock Waste”?

To system doskonalenia firmy w formie aplikacji, który angażuje Pracowników w życie firmy poprzez zgłaszanie pomysłów, wdrażanie usprawnień oraz wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie wszyscy Pracownicy zakładów produkcyjnych w Węgrowie i Kaźmierzu posiadają indywidualne konto użytkownika. Dostęp do aplikacji możliwy jest zarówno po zalogowaniu się na stronę internetową, jak i w wersji mobilnej. „To niezwykle ważna kwestia, aby dać możliwość dostępu do aplikacji wszystkim Pracownikom bez ograniczeń i dzięki temu otrzymywać jeszcze więcej pomysłów na pozytywne zmiany

– tłumaczy Michalina Merta, Dyrektor Zakładu Produkcyjnego w Hochland Polska.

Za wdrożenie systemu odpowiada Zespół Customer Success z Sherlock Waste.

Sherlock.jpg

Na czym polega konkurs „Sherlock Waste”?

Każde zgłoszenie jest punktowane zgodnie z regulaminem akcji. Zakres tematów, jakie można zgłaszać, jest bardzo szeroki i obejmuje m. in. poprawę stanu ergonomii i środowiska, obniżenie zużycia czynników energetycznych czy zastosowanie materiałów, które można poddać procesowi recyklingu lub usprawnienie procesu komunikacji wewnętrznej w firmie. W poszczególnych okresach trwania konkursu, czyli kwartałach, zostaną wyłonieni Pracownicy, którzy otrzymali kolejno najwyższą liczbę punktów w danym etapie rywalizacji. Na najlepsza trójkę czekają nagrody w postaci zasilenia kart Sodexo. Ponadto po każdym kwartale odbywa się przegląd pomysłów pod kątem nagród specjalnych.

Zachęcamy Pracowników do korzystania z aplikacji, dzięki której każdy z nas może mieć realny wpływ na dalszy rozwój firmy. A przy okazji nagrody, kwartalne i specjalna, czekają

– zachęca Michalina Merta.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl