Cele kampanii Hochland

Jej celem jest podkreślenie, że posiłek zawsze smakuje lepiej, gdy możemy się nim podzielić, a kupując sery Hochland każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia potrzebujących dzieci.

Poprzez długofalową współpracę z Polską Akcją Humanitarną i Programem Pajacyk, marka Hochland chce wnieść swój wkład w zmniejszenie problemu niedożywienia i jego konsekwencji. Dlatego w ramach ogólnopolskiej akcji „Dzielimy się tym co dobre”, sfinansuje 150 000 ciepłych posiłków dla najbardziej potrzebujących dzieci. Pyszne chwile razem, kiedy możemy cieszyć się smakiem potraw i czerpać przyjemność z relacji z bliskimi są głęboko zakorzenione w wartościach marki Hochland, a każdy posiłek smakuje lepiej, gdy możemy się nim podzielić, również z tymi, którzy tego potrzebują

– mówi Radosław Jurkowski, Marketing Manager z Hochland Polska.

I dokładnie te wartości przedstawia nowy spot reklamowy marki, który od 9 stycznia zobaczyć można w telewizji i internecie.

Wsparcie Programu Pajacyk

Każdy kto kupuje sery Hochland, wspiera Program Pajacyk. Pomagając w ten sposób możemy mieć wpływ na niwelowanie barier rozwojowych związanych z niedożywieniem. Możemy pomóc uwolnić naturalny potencjał dzieci oraz przywrócić im zapał i radość w realizacji swoich pasji i marzeń

– dodaje Jurkowski.

Zgodnie z założeniami kampanii, spot reklamowy emitowany będzie w telewizji oraz w internecie. Widoczność zarówno na największych portalach, jak i w social mediach, pozwoli na wygenerowanie milionów unikalnych użytkowników.

Za przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja marketingowa Grasp Group, zakupem mediów zajmuje się Value Media, a za działania z zakresu PR odpowiada agencja Quality Public Relations.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl