Mlekpol kontynuuje działania zapoczątkowane w ubiegłym roku. Wspieranie wydarzeń sportowych wpisuje się w promowany przez nas zdrowy aktywny tryb życia. Marka Milko, należąca do Spółdzielni z Grajewa, została sponsorem tytularnym zawodów kolarskich MTB, które odbywają się w pięknej scenerii Mazur. Nie bez powodu to właśnie Milko zostało partnerem wyścigów, jogurty typu on-the-go dzięki wygodnemu i bezpiecznemu opakowaniu, możemy spożywać w przerwie aktywności sportowych. – informuje o działaniach sponsorskich Dyrektor Handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie Małgorzata Cebelińska.

Wszystkie wyścigi w ramach Milko Mazury MTB wyróżniają się niespotykaną nigdzie w Polsce trasą i lokalizacją. Najpiękniejsze mazurskie lasy, rezerwaty przyrody, zjawiskowe zakątki pozwalają poznać uczestnikom i kibicom nieznane dotąd tereny Warmii i Mazur. W serii kolarskiej Milko Mazury MTB nie zapomniano o najmłodszych, to właśnie dla nich organizator przewidział specjalne wyścigi, których sponsorem strategicznym jest marka Łaciate Junior- wyjątkowe mleko najbardziej zbliżone do tego „prosto od krowy” o zawartości tłuszczu 3,8%.

Milko Mazury MTB w ciągu trzech lat stało się rozpoznawalną, ogólnopolską marką sportową. Jeden z dwunastu etapów Milko Mazury MTB 2019 został zgłoszony do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). Będzie to międzynarodowy wyścig z czołówką światowych kolarzy UCI MTB Marathon na starcie. Drugi rok z rzędu podczas cyklu Milko Mazury MTB zostaną zorganizowane Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim XCO /XCR, których Mlekpol jest strategicznym partnerem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl