Hasło kampanii to "Mleko, które dzieci piją duszkiem". Nawiązaniem do hasła kampanii jest postać mlecznego duszka pojawiająca się w reklamach prasowych. Kreację kampanii przygotowała agencja Publicis, a media zaplanował i kupił dom mediowy Mediaedge:cia.

Kampania obejmuje działania reklamowe w prasie parentingowej (Mamo to Ja, Mam Dziecko, Dziecko, Twój Maluszek, Twoje Dziecko i Rodzice), które rozpoczęły się od wydań marcowych. Cała linia Nestlé Junior, w tym także nowe mleko o smaku naturalnym, będzie wspierana kampanią prasową do końca 2010 roku.

W ramach działań marketingowych wspierających nowy wariant mleka, przewidziane są także działania skierowane do środowiska medycznego oraz mailing bezpośredni do mam, zawierający informacje o nowym mleku Nestlé Junior.

W materiałach reklamowych pojawia się logo programu Zdrowy Start w Przyszłość, spinającego wszystkie marki Nestlé Nutrition w ramach jednego programu edukacyjnego dla rodziców i lekarzy, który ma pomóc we właściwym karmieniu dzieci oraz kształtowaniu u nich prawidłowych nawyków żywieniowych.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl