W związku z poważną sytuacją i wynikającymi z niej bieżącymi wyzwaniami, firma Temar postanowiła wesprzeć tych, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów w szpitalach zakaźnych w Tychach i Chorzowie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ciężką pracę wykonują dla nas lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni. Cały personel szpitali został postawiony przed niewyobrażalnie trudnym zadaniem: od reorganizacji działania placówek aż po problemy, jakie przynosi każdy kolejny dzień – tłumaczy Marcin Klaczak, prezes firmy Temar. – Zależy nam, by docenić i wesprzeć ich poświęcenie realnym działaniem. W tym celu skontaktowaliśmy się z władzami szpitali, aby ustalić w jaki sposób możemy pomóc. Mamy nadzieję, że nasze produkty przyczynią się do uzupełnienia pokładów energii tak potrzebnych w obecnych okolicznościach.

Wśród produktów znajdują się różnego rodzaju sery oraz jogurty, pochodzące od sprawdzonych dostawców z całej Europy. Należy zaznaczyć, że zarówno proces produkcji, pakowanie, jak i transport poddawane są restrykcyjnym przepisom oraz drobiazgowym kontrolom, które w aktualnej sytuacji są szczególnie istotne. Dzięki bieżącemu kontaktowi z władzami placówek ustalone zostały kwestie związane z bezpieczeństwem i odbiorem dostawy.

Firma Temar działa na polskim rynku od 1990 roku. Centrala znajduje się w Katowicach, lecz kolejne oddziały funkcjonują m.in. w Warszawie, obejmując swoim zasięgiem całą Polskę. Głównym trzonem działalności jest dystrybucja wysokiej jakości produktów nabiałowych, pochodzących z terenów całej Europy. Poprzez regularny dialog z odbiorcami produktów, oferta wciąż jest aktualizowana. Dzięki temu codzienne jadłospisy mogą być wzbogacane artykułami, do których dostęp był dotychczas ograniczony.


Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl