W loterii może wziąć udział każdy, kto zakupi dowolny serek Almette – w tym nowość! Almette serek wiejski dostępny w trzech wariantach smakowych – i zarejestruje kod z opakowania. Dodatkowo codziennie będą losowane nagrody o wartości 7 x 1000 zł.

Całoroczny górski dom z drewna świerkowego, jaki można wygrać w Gorącej Loterii Almette, to dla wielu sposób spełnienia marzenia o własnym „M” w sercu Tatr. Almette lubi jednak zaskakiwać uczestników swoich loterii i co roku dom jest jak tort, który ma swoją wisienkę – w tej edycji jest nią zewnętrzna ekoSAUNA. Wykonana z drewna świerkowego, zasilana prądem z własnych paneli słonecznych, mająca kształt beczki i zaprojektowana z myślą nawet o 4 osobach.

Mechanizm loterii

Aby wziąć udział w 7. edycji Gorącej Loterii Almette, należy kupić dowolny produkt z rodziny Almette oznaczony platynką loteryjną, a następnie między 1 września a 30 października zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl. Żeby zgłoszenie spełniało wymogi regulaminu, ważne jest zachowanie paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody. Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Jeden kod można zgłosić tylko raz, aczkolwiek jedna osoba może zarejestrować dowolną ilość kodów.

Nagroda główna

80-metrowy ekoDOM z ekoSAUNĄ, który jest do wygrania w tegorocznej edycji loterii. Jak zawsze Almette ufundowało dom drewniany (cokół z kamienia naturalnego, a ściany i dach – z drewna świerkowego), całoroczny, ubezpieczony, urządzony pod klucz. Jest ekologiczny, energooszczędny, komfortowy i inteligentny – wieloma funkcjami można sterować za pomocą smartfona, dzięki systemowi Smart Dom. Projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii, na dachu jest fotowoltaika, która produkuje własny prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl