Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Tadeusz Romańczuk ponownie kieruje SM Bielmek

  • Autor: Roman Wieczorkiewicz, portalspożywczy.pl
  • Data: 30-07-2019, 15:58
Tadeusz Romańczuk nie jest już wiceministrem rolnictwa – podała Gazeta Współczesna. Zachował funkcję senatora, ponadto wrócił na stanowisko prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Bielmlek w Bielsku Podlaskim.
Tadeusz Romańczuk ponownie kieruje SM Bielmek
Tadeusz Romańczuk /fot. Facebook

Rezygnacja z funkcji ministerialnej ma być podyktowana chęcią ratowania zadłużonej spółdzielni Bielmek, której był wieloletnim prezesem. Jak informuje serwis bielskpodlaski.naszemiasto.pl, Bielmlek jest zadłużony na kilkaset tysięcy zł.

29. sierpnia pod siedzibą firmy odbył się protest rolników, którzy obawiają się upadłości spółdzielni oraz domagają się wypłaty zaległych należności na dostarczone mleko.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Nie udało się nam dodzwonić do Bielmeku, ale będziemy nadal informować o tej sprawie.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Tadeusz 2019-07-30 21:53:49

    Kilkaset tysięcy ?

    Odpowiedz
  • Wieśniak 2019-07-30 22:59:46

    Nie ma kasy na wypłaty za mleko za czerwiec podobnie za lipiec. Pracownicy nie dostali pensji. Jak teraz żyć ?

    Odpowiedz
    • Gosc 2019-07-30 23:04:36

      Noe jęcz, masz 500+.

      Odpowiedz
    • Xenia 2019-07-31 10:56:19

      Czy napewno nie dostali? Całe biuro i zarząd też sobie nie wypłacił wynagrodzenia za przepracowany miesiąc? Wątpię, może nie dostali tylko zapłaty pracownicy niższego szczebla...

      Odpowiedz
  • Mmk 2019-07-30 23:03:19

    Kwota zadłużenia mocno założona-mówimy o milionach.

    Odpowiedz
  • Mmk 2019-07-30 23:06:04

    Kwota zadłużenia mocno zanizona-mówimy o milionach.

    Odpowiedz
    • Rolnik 2019-09-23 18:13:19

      I co? Pan Romańczuk dostał pieniądze na spłatę długów z KOWR?

      Odpowiedz
  • Eryk 2019-07-31 16:46:06

    Komentarz usunięty za złamanie regulaminu forum

    Odpowiedz
    • Nick 2019-07-31 17:37:39

      Łowicz powoli wychodzi na prostą.

      Odpowiedz
    • maja 2019-08-01 08:45:24

      w spółdzielniach i organizacjach same dziadki, jak to ma działać ? lata 70-te minęły !

      Odpowiedz

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
  • partner portalu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?