Serenadowy Kącik Zabaw przy poradni ortopedycznej

Uroczyste otwarcie Serenadowego kącika zabaw w Olsztynie odbyło się w piątek 13 maja. Zarząd Spomleku oraz dyrekcja szpitala w Olsztynie symbolicznie otworzyli miejsce zabaw dla dzieci przy poradni ortopedycznej, w której codziennie przyjmowanych jest ponad 100 małych pacjentów.

Słowa podziękowania za wspaniałą akcję tworzenia Serenadowych kącików zabaw popłynęły ze strony dyrekcji placówki, ale również samych rodziców, którzy czekali na wizytę u specjalisty.

Poczucie bezpieczeństwa dzieci

- Miejsca, które tworzymy z myślą o dzieciach są przyjazne, kolorowe i niezbędne. Jestem ojcem i wiem, jakie znaczenie mają w placówkach zdrowia czy innych miejscach, w których spędzamy czas. Czas, który nasze dzieci spędzają na zabawie wpływa na ich dobre samopoczucie i buduje poczucie bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne. Czas poświęcony dziecku, którego w dzisiejszych czasach nam brakuje, zaprocentuje na przyszłość, zbuduje nasze relacje z dzieckiem. Właśnie po to, takie kąciki są niezbędne! - mówił podczas oficjalnego otwarcia Paweł Gaca, Wiceprezes Zarządu.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl