W czwartek 27 stycznia br. oficjalnie otwarto gruntownie przebudowany budynek firmy Zott. Nowa recepcja, przestronne szatnie pracownicze wyposażone w nowoczesne śluzy sanitarne i dwie kantyny będą teraz jeszcze lepiej służyć wszystkim pracownikom opolskiego zakładu. W projekcie szczególny nacisk położono na wygodę i bezpieczeństwo pracowników oraz nowoczesny design.

Nowoczesny obiekt dla wszystkich pracowników

W oficjalnej części wydarzenia dyrektor zakładu Rafał Rzepka powitał zaproszonych gości, opowiedział o założeniach inwestycji i wyzwaniach, jakie zostały postawione przed firmami wykonawczymi. Podziękował wszystkim zaangażowanym w projekt, w szczególności firmie wykonawczej Baumar. Prezes firmy Baumar Marcin Szemainda docenił dobrą współpracę i sprawną decyzyjność, wyrażając dumę ze zrealizowanej inwestycji. Głos zabrał również wiceprezydent Opola Maciej Wujec. Podkreślił, że Zott jest nie tylko ważnym inwestorem, którego produkty są cenione przez konsumentów, ale także odpowiedzialnym pracodawcą, dla którego dobro pracownika to sprawa kluczowa.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi wszyscy goście zostali oprowadzeni po nowym obiekcie, a następnie zaproszeni na pierwszy obiad inaugurujący otwarcie nowej kantyny, która zostanie uruchomiona dla pracowników z początkiem lutego br.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl