Kolorowe ciężarówki Coca-Cola

Jak co roku w grudniu, Coca-Cola podejmuje szereg rozmaitych działań, które pozwalają Polakom wspólnie odliczać dni do świąt. We wszystkich miastach, które odwiedzi legendarna ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń pozwalająca rodzinom, znajomym i przyjaciołom na celebrowanie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie – przy świątecznych przebojach, z butelką Coca-Cola w ręku. Dzięki temu marka chce pokazać, zgodnie ze swoim założeniem, że „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę” – na wprowadzenie ducha świąt oraz umożliwienie najbliższym spędzania tych chwil razem, tworząc przy okazji niezapomniane wspomnienia.

CZYTAJ TAKŻE: Coca-Cola i Jack Daniel's opracowali wspólnego drinka. Trafi na rynek jeszcze w tym roku

Świąteczna trasa Coca-Coli 2022 - jakie miasta na trasie?

Wyznaczonymi już lokalizacjami są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Ostatnia, dziesiąta, została wyłoniona przez samych konsumentów w ramach głosowania w aplikacji Coca-Cola. To miasto Rzeszów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 50 lat Coca-Coli w Polsce. Od pierwszych butelek w PRL-u do gwiazd POP-u

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli 2022 odwiedzą w tym roku następujące miasta:

  • Płock - 1.12.2022
  • Bydgoszcz - 2.12.2022
  • Gdańsk - 3.12.2022
  • Rybnik - 9.12.2022
  • Kraków - 10.12.2022
  • Kielce - 11.12.2022
  • Rzeszów - 15.12.2022
  • Łódź - 16.12.2022
  • Poznań - 17.12.2022
  • Ostrów Wielkopolski - 18.12.2022

Świąteczna trasa Coca-Coli 2022 - nowością parada św. Mikołajów w Gdańsku

Podczas tegorocznej świątecznej trasy nowością będzie parada Świętych Mikołajów, która odbędzie się już 4 grudnia w Gdańsku. Współpraca Coca-Cola z Mikołajami na Motocyklach skupia się również na pomocy potrzebującym. W ramach wspólnych działań Coca-Cola przekaże datek pieniężny na szczytny cel.

 – Świąteczna trasa Coca-Cola stała się ukochaną już tradycją wśród Polaków, która umożliwia wspólne radowanie się, tym samym przypominając, że święta tuż za rogiem. Każdego roku ciężarówki przyciągają całe rodziny, grupy znajomych oraz lokalne społeczności, pozwalając wszystkim poczuć prawdziwą magię. W tym roku, bardziej niż kiedykolwiek, celebrujemy tradycję Bożego Narodzenia oraz fakt, że bez względu na przeszkody, święta zawsze znajdą swój sposób, aby nas zjednoczyć i podnieść na duchu, łącząc wszystkich mieszkańców, znajomych i nieznajomych, w tych magicznych chwilach

– podkreśla Małgorzata Drąg, Coca-Cola Senior Brand Manager Polska i kraje bałtyckie.

Głosowanie na dziesiątą miejscowość trasy ciężarówek Coca-Coli 2022?

Aby zagłosować na dziesiątą miejscowość, w której pojawi się ciężarówka Coca-Coli, wystarczyło mieć pobraną aplikację Coca-Cola na urządzeniu mobilnym oraz zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej. Zwyciężyć miało miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 000 punktów lub do dnia 28.11.2022 r., do godz. 10:00, uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji. Wpływ na wybór dziesiątego postoju ciężarówki mógł mieć każdy, pod warunkiem ukończenia 13 roku życia.

Świąteczna trasa Coca-Coli 2022. W głosowaniu wygrał Rzeszów

Podczas głosowania jeden użytkownik mógł oddać maksymalnie 5 głosów. Konkurs trwał od 14 do 28 listopada. Miasta, do których miała szansę przyjechać ciężarówka Coca-Cola to: Dzierżoniów, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Nysa, Sławno, Sieradz, Rzeszów, Łowicz, Inowrocław oraz Włocławek.

Dzięki głosom w konkursie na dodatkowe miasto na magicznym szlaku zadecydowano, że świąteczna ciężarówka odwiedzi Rzeszów.

Na miejscu - 12 grudnia od godz. 15:00 przy Rynku - czekać będą takie atrakcje jak wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój Świętego Mikołaja (czyli instagramowa przestrzeń w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę), minikonkursy z nagrodami czy fotobudka 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion.

Loteria Coca-Coli. Co można wygrać?

Coca-Cola przygotowała również wyjątkową konsumencką loterię, w której można wygrać świąteczne prezenty, takie jak przenośny projektor marki Samsung, misie XXL Coca-Cola, vouchery do wykorzystania w Pyszne.pl oraz Gift Box „Spotkajmy się razem z Coca-Cola”, w którym znajduje się karta przedpłacona o wartości 1 tys. zł oraz aparat Instax.

Jak wziąć udział w loterii Coca-Coli?

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zakupić produkt Coca-Cola lub Coca-Cola Zero Cukru, a następnie wpisać kod spod nakrętki w aplikacji. Loteria rusza 14 listopada w samo południe i będzie trwać do 23 grudnia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl