Każdy, kto kupi butelkę Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanty lub Sprite, znajdzie na nakrętce specjalny kod (dotyczy opakowań PET 500 ml, 1 l, 1,5 l, 1,75 l, 2,0 l i 2,25 l). Od 4 kwietnia do 3 czerwca kody będzie można rejestrować na specjalnej stronie internetowej. Od poniedziałku do piątku, będzie można wygrać bilety na UEFA EURO 2016. Kody można także wymieniać na piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego. 

Coca-Cola, wraz z siecią sklepów Biedronka, oferuje również trzy ekskluzywne dwuosobowe pakiety VIP. Będą one uprawniały nie tylko do obejrzenia meczu UEFA EURO 2016 z Irlandią Północną i Ukrainą, ale także do zobaczenia kulis tych wydarzeń. Zwycięzcy tej promocji będą mogli uczestniczyć w konferencji prasowej oraz obejrzeć szatnie zawodników. 

Ponadto z okazji zbliżających się finałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 na rynku pojawiła się również specjalna butelka Coca-Cola 500 ml. Dzięki specjalnym tłoczeniom na opakowaniu przypomina ona piłkę. Znalazło się na niej także oznakowanie UEFA EURO 2016. Butelka jest sygnowana podpisem Roberta Lewandowskiego.

Dodatkowo na rynku ukazały się specjalne piłkarskie kolekcje puszek Coca-Cola 200 i 330 ml.

Już od marca pełną parą trwają rozgrywki Coca-Cola Cup, najstarszego i jednego z największych turniejów piłkarskich dla młodzieży w Polsce. 

Turniejowi Coca-Cola Cup oraz promocjom związanym z UEFA EURO 2016 towarzyszyć będzie kampania mediowa, a także silne wsparcie w mediach społecznościach oraz w punktach sprzedaży.

Za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline odpowiada dom mediowy MediaCom, za kreację mediów i dużych formatów – McCann WorldGroup, za przygotowanie materiałów BTL – agencja Fortis, za kreację i obsługę w social media – agencja SMG Next, za obsługę PR – Havas Sports & Entertaiment.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl