W każdym z 16 województw po 8 drużyn żeńskich i 16 zespołów męskich będzie walczyć o miano najlepszych w danym regionie. Gimnazjaliści będą rywalizować o awans do wielkiego finału krajowego, który odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie 8 czerwca 2013 r.

W towarzyszącej rozgrywkom Strefie Aktywnego Życia na wszystkich odwiedzających czekać będą atrakcje i konkursy o charakterze sportowym.
- Coca-Cola Cup to nie tylko zdrowa, sportowa rywalizacja i kuźnia młodych talentów, ale przede wszystkim sposób na pokazanie, że aktywne życie może być ciekawe - tłumaczy Sebastian Wężyk z Coca-Cola Poland - W tym roku gramy pod hasłem "Bądź aktywny, dołącz do gry". Do wspólnej zabawy chcemy zaprosić wszystkich gimnazjalistów, a także ich przyjaciół i całe rodziny, dlatego też zdecydowaliśmy się zorganizować finały wojewódzkie w weekendy, zamieniając je w rodzinny piknik o sportowo-edukacyjnym charakterze. Rozszerzamy też formułę Stref Aktywnego Życia, które będą oferować odwiedzającym możliwość udziału w atrakcjach i konkursach, a także spotkaniach z ekspertami z zakresu żywienia. Chcemy wykorzystać zbudowaną przez 14 lat skalę i zasięg turnieju, by dotrzeć z edukacją zdrowotną do jak największej liczby osób. 15. rocznica Coca-Cola Cup jest doskonałym pretekstem, aby rozwinąć program w stronę promocji aktywnego, zdrowego stylu życia - dodaje.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl