Od października naturalną wodę dla dzieci marki Kinga Pienińska można kupić w sieci KDSH współwłaściciela marek Top Market, Minuta8, Delica. Produkt jest dostępny we wszystkich siedemnastu placówkach spółdzielni, rozlokowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiatach Rypińskim, Żuromińskim i Grudziądzkim.

- Wysoki standard placówek sprzedaży i tradycja handlowa spółdzielni trwająca nieprzerwanie od 1945 roku są tym, co buduje silną pozycję KDSH na regionalnym rynku. Staramy się by nasza oferta była atrakcyjna i dopasowana do potrzeb konsumentów. Na półkach naszych sklepów od dawna można znaleźć produkty z portfolio OSHEE - od batoników proteinowych po napoje izotoniczne. Teraz dołączy do nich nowa wersja naturalnej wody mineralnej Kinga Pienińska przeznaczona dla dzieci – mówi Paweł Wojno, Dyrektor Operacyjny KDSH.

Na półkach sieci KDSH znajdziemy Kingę Pienińską półlitrową oraz półtoralitrową w wersji gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej. Produkt posiada zbilansowany skład minerałów pod kątem zawartości sodu, potasu i magnezu. Ze względu na średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość, Kinga Pienińska może być pita bez ograniczeń zdrowotnych ani wiekowych.

Woda ma lekkie, poręczne opakowanie z wygodnym zamknięciem typu 'sport cap' i przyciągające uwagę grafiki z popularnymi postaciami z bajki Super Wings. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl