Zmiany w zarządzie spółki Krynica Vitamin

Zarząd Krynica Vitamin S.A. poinformował, że 27 stycznia 2022 r. Wojciech Piotrowski złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki z dniem 31 stycznia 2022 r. Piotrowski będzie kontynuował współpracę ze spółką w charakterze doradcy i koordynatora projektów.

Wojciech Piotrowski został członkiem zarządu i dyrektorem generalnym Krynicy Vitamin w czerwcu 2021 roku. W spółce odpowiadał za sprzedaż w kluczowym dla spółki segmencie napojowym, jak również w nowym dziale suplementów diety i kosmetyków.
 
W tym samym dniu Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwały o powołaniu do składu zarządu Marty Kamińskiej oraz Mateusza Jesiołowskiego, powierzając im pełnienie od dnia 1 lutego 2022 r. funkcji członków zarządu spółki.

Kim jest Marta Kamińska, nowy członek zarządu Krynicy Vitamin?

Marta Kamińska jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Z Krynicą Vitamin S.A. jest związana od 2011 roku.

Doświadczenie zawodowe:

2021- obecnie Dyrektor Zakładu, Pełnomocnik Zarządu ds. systemu zarządzania jakością
2015-2021 Dyrektor ds. Jakości, Badań i Rozwoju, Pełnomocnik Zarządu ds. systemu zarządzania jakością
2013-2015 Kierownik Działu Rozwoju, Pełnomocnik Zarządu ds. systemu zarządzania jakością
2012-2013 Pełnomocnik Zarządu ds. systemu zarządzania jakością
2011-2012 Technolog w Krynicy Vitamin S.A.
2007-2010 Kierownik Kontroli Jakości oraz Specjalista ds. Systemów Zapewnienia Jakości w Zakładach Mleczarskich Laktopol.

Kim jest Mateusz Jesiołowski, nowy członek zarządu Krynicy Vitamin?

 
Mateusz Jesiołowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. Od lat związany jest z analityką i optymalizacją procesów w firmach z branży spożywczej, chemicznej oraz tekstylnej. Odpowiadał za tworzenie struktur i systemów działów analitycznych, zarządzał wdrożeniami różnych systemów informatycznych oraz usprawniał procesy.

Z Krynicą Vitamin S.A. jest związany od września 2020 roku, gdzie jako Pełnomocnik Prezesa Zarządu jest odpowiedzialny m.in. za wdrożenie systemu zarządzania magazynem WMS oraz systemem zarządzania produkcją MES.

Doświadczenie zawodowe:

2020-obecnie - Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. projektów i optymalizacji procesów w Krynica Vitamin S.A.
2015-2020 - Tikkurila Polska S.A., Analityk sprzedaży, a następnie Kierownik działu wsparcia sprzedaży i analiz biznesowych
2011-2014 - Kofola-Hoop Polska S.A., Koordynator Projektu, a następnie Kierownik działu Wsparcia
2011 - Lynka sp. z o.o., Analityk Biznesowy
2006-2010 - Foodcare sp. z o.o., Analityk

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl