Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 12-04-2017, 14:33
Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex Wadowice potwierdził swój udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach (10-12 maja br.).
Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym
Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex Wadowice

Krzysztof Pawiński jest współzałożycielem i współwłaścicielem Grupy Maspex Wadowice -  jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Firma jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne). Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Firma zajmuje również liderską pozycję na rynku dżemów, keczupów i sosów oraz jest czołowym producentem w segmencie dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce.

Ważną tematyką debat tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie przemysł spożywczy i handlowy. W dyskusjach poruszymy zagadnienia wyzwań, które stawia przed producentami żywności globalna konkurencja i umowy o wolnym handlu, a także nowa generacja konsumentów oraz nowe technologie, które zmieniają ofertę branży spożywczej i handlowej. Podsumujemy także osiągnięcia polskich producentów żywności i porozmawiamy o wyzwaniach związanych z nowym pokoleniem ich właścicieli i zarządców.

12 maja (piątek) odbędą się debaty z udziałem prezesów, menadżerów i ekspertów związanych z branżą spożywczą (w tym Krzysztofa Pawińskiego). Będą to panele pt. "Od lokalnej firmy do globalnego koncernu" oraz "Eksport polskiej żywności w nowej globalnej rzeczywistości gospodarczej". 

Czytaj także: O branży spożywczej i handlowej podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

IX edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w Katowicach (na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego) w dniach 10-12 maja br. W blisko stu sesjach tematycznych weźmie udział kilkuset panelistów, m.in. reprezentanci krajowego i europejskiego parlamentu, przedstawiciele rządów Polski, Europy i świata oraz prezesi największych firm i biznesmeni. Kongresowi towarzyszyć będzie druga edycja European Start-up Days – wydarzenia łączącego start-upy i korporacje.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, agenda i rejestracja uczestników dostępna na eecpoland.eu.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!