Sympozjum KUPS miejscem spotkań branży sokowniczej

Głównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych.

Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami.

Sympozjum KUPSP: relegenci dzielą się swoją wiedzą

W 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla z kraju i z zagranicy. Prelegenci i paneliści dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego. Sympozjum KUPS  stało się coroczną  tradycją, z przerwą w 2020 i 2021 roku z uwagi na pandemię SARS-COV 2, kiedy nie organizowaliśmy Sympozjum.

- Jesteśmy przekonani, że Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej. W bieżącym roku organizujemy Sympozjum w centrum Gdańska. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne programy wieczorne oraz wycieczkę – zwiedzanie Gdańska Trasą Solidarności. Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to Państwa uczestnictwo w Sympozjum. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w dniach 18-20 maja 2022 r. w Gdańsku - zaprasza KUPS.

Zapraszamy do zapoznania się z programem sympozjum.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl