Partnerzy portalu
partner portalu partner portalu
Napoje

Lavazza oficjalną kawą Juventusu

"Oficjalna kawa" w skali globalnej panujących mistrzów Włoch - to sedno porozumienia zawartego przez Lavazzę i Juventus. Umowa obejmuje m.in. szereg działań marketingowych i komunikacyjnych, takich jak widoczność marki Lavazza na stadionie Allianz podczas meczów Serie A i Coppa Italia oraz w Centrum Treningowym Juventusu.

Lavazza oficjalną kawą Juventusu
Lavazza oficjalną kawą Juventusu, fot. facebook.com/Juventus/

Wywodzące się z Turynu globalne marki jakimi są Lavazza i Juventus, dzięki swojej strategicznej wizji i przedsiębiorczości, były w stanie stworzyć i wyeksportować model biznesowy, który jest powszechnie postrzegany jako skuteczny.

Umowa obejmuje szereg działań marketingowych i komunikacyjnych, takich jak widoczność marki Lavazza na stadionie Allianz podczas meczów Serie A i Coppa Italia oraz w Centrum Treningowym Juventus, działania w mediach społecznościowych, komunikację digital oraz wykorzystanie logo
w komunikacji ATL i BTL.

Partnerstwo obejmie również pierwszą drużynę kobiet Juventusu, która od momentu powstania utrzymuje mistrzostwo Włoch oraz świat eSportu dzięki działaniom z drużyną Juventus eFootball.

Umowa obejmuje także wyłączną sprzedaż kawy Lavazza we wszystkich kawiarniach i salonach gościnnych na Allianz Stadium w Turynie (na którym znajdują się również kawiarnie Lavazza); korzystanie z automatów Lavazza we wszystkich Sky boxach stadionu, a także prawo do dostarczania kawy do Hotelu J.

„Jesteśmy szczególnie dumni z podpisania wieloletniego partnerstwa z kultową włoską marką
o międzynarodowym zasięgu, jaką jest Juventus, która podobnie jak my pochodzi z Turynu i wiąże się z ważnym dziedzictwem rodzinnym” - powiedział Sergio Cravero, dyrektor marketingu Lavazza. „Sport to jeden ze strategicznych filarów naszej marki w promowaniu prawdziwej kultury włoskiej kawy na całym świecie i docieraniu do szerokiego grona pasjonatów. Jestem pewien, że ta współpraca będzie niezwykle owocna w przekazywaniu wspólnych wartości, takich jak dążenie do doskonałości oraz zdolność do wprowadzania innowacji i inspirowania ludzi, co sprawi, że świat Juventusu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki najwyższej jakości kawie Lavazza”.

„Z satysfakcją witamy Lavazzę w rodzinie naszych partnerów. Umowa ta jest bardzo ważna
dla naszego Klubu i dla naszego miasta, łącząc dwie najważniejsze włoskie marki na świecie. Projekty, które wspólnie opracujemy, będą dotyczyć różnych obszarów i wykorzystywać wiele strategicznych punktów wspólnych między naszymi markami”- skomentował dyrektor finansowy Juventusu Giorgio Ricci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

więcej informacji:

Lavazza RSS ALERT    /    Juventus RSS ALERT    /    współpraca RSS ALERT    /    kawa RSS ALERT

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.234.143.26
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na FacebookuObserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!