Dotychczas, oferta produktów Nestlé Waters przeznaczonych dla najmłodszych dzieci i ich rodzin obejmowała butelki o pojemności 330 ml. Starsze dzieci potrzebują jednak większej ilości dziennej dawki wody, dlatego marka Nestlé Pure Life przygotowała poręczne butelki niegazowanej wody źródlanej o pojemności 500 ml ze sportowym korkiem.

Oprócz nowego formatu butelki wody, elementem, który wyróżnia nowy produkt jest specjalne miejsce na etykiecie, w którym dzieci mogą wpisać swoje imię lub „ksywkę”. Etykiety występują w trzech różnych wzorach kolorystycznych: „Kosmiczna Gwiazda”, „Arcymistrzunio” i „Bystrzacha”, ale wszystkie mają ten sam kod kreskowy. W każdej zgrzewce znajduje się miks trzech etykiet. Dodatkowo, na zgrzewkach znajduje się zagadka w postaci labiryntu.

Wszystkie działania wpisują się w strategię marki, która przywiązuje szczególną wagę do edukacji rodzin, przede wszystkim w zakresie prawidłowego i regularnego picia wody, co wpływa na kształtowanie odpowiednich nawyków i zdrowego trybu życia.

- Wiemy jak dużą rolę w rozwoju dzieci odgrywa regularne picie wody. Chcąc je do tego zachęcić przygotowaliśmy specjalną linię butelek. Wierzymy, że możliwość wyboru etykiety oraz podpisania butelki własnym imieniem sprawi, że dzieci będą chętniej sięgały po wodę również zimą – mówi Zbigniew Danilewski, Kierownik Marki Nestlé Pure Life.

Głównym założeniem działań marki jest wsparcie sprzedaży wchodzącego na rynek nowego formatu wody Nestlé Pure Life „Bystrzacha” oraz promowanie zdrowego nawyku picia wody w okresie zimowym. Wielokanałowa kampania komunikowana jest poprzez opakowania butelek i zgrzewek, działania PR oraz materiały POS.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl