Oranżada Hellena w ubiegłym roku po raz pierwszy w historii marki zainwestowała w świąteczną kampanię reklamową. Efekt? Zakrojone na szeroką skalę akcje wizerunkowo-sprzedażowe prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży przyczyniły się do tego, że w IV kwartale 2017 roku marka odnotowała wzrost sprzedaży o ponad  30 procent w porównaniu do roku 2016. Po tak rewelacyjnych wynikach producent napoju, firma Colian, zdecydował się na kontynuację zeszłorocznych działań reklamowych.

Świąteczna kampania telewizyjna przedstawia rywalizację pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Oranżadowym  Mikołajem. W tym zabawnym sporze zawsze wygrywa… Mikołaj.  Kultowy napój prezentowany jest w filmie jako autentycznie najlepszy na Święta i idealny na Pierwszą Gwiazdkę, zwiastującą te wyjątkowe dni. W ten sposób marka kontynuuje budowanie wizerunku Oranżady Hellena jako polskiego, autentycznego i wysokojakościowego napoju dla wszystkich. Kampania obejmuje swoim zasięgiem największe ogólnopolskie stacje telewizyjne: TVP, Polsat, TVN i stacje tematyczne. Działania reklamowe prowadzone są również w Internecie, w tym na Facebook.com i YouTube.com.

Oranżada Hellena otrzyma też mocne wsparcie w punktach sprzedaży. Przewidziano m.in. dodatkowe ekspozycje produktów, spójne wizerunkowo z reklamą. Jedną z nich będzie imponujących rozmiarów lokomotywa z wagonikami wypełnionymi po brzegi Oranżadą Hellena. Napoje będą opatrzone specjalnymi, świątecznymi etykietami, a w sklepach zawisną świąteczne plakaty i wobblery z mocnym brandingiem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl