Jak poinformował PAP wiceprezes PGE Obrót Jan Mądrzak, nowy kontrakt to dowód, że firma potrafi precyzyjnie dopasować ofertę do konkretnych potrzeb klienta.

"Spersonalizowana obsługa handlowa, najwyższa jakość obsługi posprzedażowej i stawianie na partnerstwo w relacjach biznesowych przynosi efekty" - uważa.

Zdaniem Mądrzaka, kontrakt z Ustronianką pokazuje, że przedsiębiorcy coraz częściej oczekują od firm energetycznych, że te zadbają nie tylko o konkurencyjną ofertę, ale także o stabilność i bezpieczeństwo energetyczne firmy.

Ustronianka to polska firma, posiadająca jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych rozlewni w Polsce. Jest pionierem na rynku wód funkcjonalnych w Polsce. Wprowadziła na rynek wodę z jodem, a kilka lat temu pozyskała możliwość produkcji w pełni naturalnych, niegazowanych napojów bez konserwantów.

Wiceprezes zarządu spółki Ustronianka Janusz Rubas, podkreślił, że PGE jest firmą o "wypracowanej przez lata renomie". "Gwarantuje wysoką jakość usług i przede wszystkim posiada ofertę spełniającą nasze oczekiwania, czego efektem jest podpisanie umowy" - dodał.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl