Woda dostępna jest w sklepach dużych sieci oraz dowożona na zamówienie bezpośrednio od producenta do domów klientów. Spółka Borkowianka planuje w tym roku wejść ze sprzedażą wody Rzeszowianka na Lubelszczyznę, do Świętokrzyskiego i Mazowieckiego. 

Producent przygotował różne pojemności wody mineralnej niegazowanej, gazowanej i lekko gazowanej, a wśród napoi gazowanych zaoferowano wody o smaku lemoniady, białej i czerwonej oranżady oraz napoje o smaku pomarańczowym, gruszkowym, poziomkowym, grapefruitowym i brzoskwiniowym.

Woda wydobywana z ujęcia w Borku Starym koło Rzeszowa jest wodą mineralną, charakteryzuje się wysoką zawartością magnezu i wapnia. Po raz pierwszy Rzeszowianka pojawiła się w sprzedaży pod koniec lat 70. i długo była jedną z najpopularniejszych regionalnych marek. Jednak zmiany właścicielskie w ostatnich dwóch dekadach doprowadziły do zamknięcia ujęcia, a wydobycie ponownie uruchomił obecny właściciel - spółka Borkowianka. Argumentem przemawiającym za powrotem Rzeszowianki była jej duża popularność we wcześniejszych latach oraz lokalizacja źródła - w jednym z najczystszych regionów Polski.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl