Tomasz Kułakowski odchodzi z Krynicy Vitamin

Tomasz Kułakowski rozstał się z Krynicą Vitamin. Były dziennikarz był rzecznikiem prasowym producenta napojów od grudnia 2020 roku.

Przez niespełna dwa lata Kułakowski odpowiadał m.in. za komunikację wewnętrzną, budowanie wizerunku spółki oraz kontakt z mediami.

Kułakowski był pierwszym rzecznikiem prasowym w historii Krynicy Vitamin. Na razie spółka nie poinformowała o zatrudnieniu nowego rzecznika.

Tomasz Kułakowski przechodzi do branży PR

Z początkiem października Tomasz Kułakowski objął stanowisko Account Directora w agencji PR Hub Sp. z o.o.

Były rzecznik Krynicy Vitamin będzie specjalizował się w obsłudze klientów z branży spożywczej, FMCG, deweloperskiej i energii odnawialnej.

- Tomek będzie też dla nas wsparciem w rozwijaniu usług z obszaru #publicaffairs, a także strategicznego konsultingu dla firm, w tym szkoleń - poinformował PR Hub.

Kim jest Tomasz Kułakowski?

Tomasz Kułakowski od stycznia do końca listopada 2020 r. był reporterem programu „Czarno na Białym” w TVN24. W latach 2012-2019 pracował jako korespondent telewizji Polsat w Moskwie.

Wcześniej w latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. Publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Public Relations.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl