Tymbark oferuje szeroki wybór egzotycznych smaków. Owoce Świata to linia inspirowana podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi w odległe miejsca. Stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących nietypowych smaków, którym zależy na pobudzeniu swoich zmysłów i wyobraźni.

Kolorowe i wyraziste kartony są teraz smuklejsze, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych. Dodatkowo zakrętka ze „skrzydełkami” w formie wypustek po bokach ułatwia odkręcanie. Tymbark jako jedyna marka napojowa w Polsce oferuje takie opakowania. To połączenie designu z wygodą. Przepisy na drinka na każdym opakowaniu podkreślają, że Owoce Świata mogą stanowić doskonałą bazę do egzotycznych koktajli.

Z Tymbarkiem możemy udać się do Meksyku ze smakiem Kaktusa, na Filipiny z Mango, na greckie wyspy z Granatem, poznać smak Finlandii z Żurawiną, Kuby – z Limonką lub rozsmakować się w Brazylii o smaku Zielonego Banana. To nie tylko oryginalne owocowe propozycje, ale i wysoka jakość – napoje nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej cieszyć się ich smakiem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl