Celem zmian było odświeżenie wizerunkowe marki, zaakcentowanie jej wysokiej jakości, nadanie elegancji i podkreślenie górskiego rodowodu wody. Zmiany te miały być na tyle "subtelne" aby nawiązywały do poprzedniego wyglądu etykiety. Modyfikacji uległo logo, które obecnie ma lżejsze i nowocześniejsze liternictwo. "Ogonek w literze "y" kształtuję się w kroplę krwi, podkreślając istotę wody jako źródła cennych minerałów, potrzebnych dla zdrowego funkcjonowania ludzkiego organizmu." - informują przedstawicele Studia Projektowego IKAR.

"Nowa etykieta została wzbogacona o eleganckie, srebrne dodatki z których na pierwszy plan wybija się grafika górzystego pejzażu, nawiązującego do beskidzkich korzeni marki. Bardziej czytelne są kluczowe informacje na które konsumenci Muszynianki zwracają szczególną uwagę: np. informację o wapnie i magnezie"

"Obok zmian graficznych zostały przeprowadzone zmiany w projektach strukturalnych, przeprojektowana została dotychczasowa butelka. Jest teraz bardziej smukła, elegancka, a w górnej jej części został umieszczony charakterystyczny relief gór, aby zwiększyć rozpoznawalność produktu. Dzięki temu, na nowej butelce, nie ma już potrzeby stosowania krawatki. Całość prezentuje się nowocześniej, atrakcyjniej i bardziej elegancko. Ma skłonić nowych konsumentów do sięgnięcia po ten produkt."

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl