Inspiracje na każdą okazję możemy znaleźć na blogu warzywneinspiracje.pl. oraz na kanałach social mediowych, prowadzonych przy współpracy kreatorów kulinarnych oraz influencerów.

Maj to miesiąc inspiracji wokół strączków - warzyw, które są doskonałym źródłem białka i innych substancji odżywczych, dzięki czemu mogą z powodzeniem zastępować mięso i białko zwierzęce. Fasole w puszce są pożywne i zdrowe, nie wymagają długiego przygotowania i są składnikiem wielu pysznych dań. Cieciorka jest podstawą nie tylko popularnego hummusu, ale też prostych i szybkich dań jednogarnkowych, doskonałych na ciepły obiad dla całej rodziny. Kolorowe fasole dodadzą smaku wiosennym sałatkom i będą świetnym urozmaiceniem podczas grillowych przyjęć. W szerokiej ofercie Bonduelle jest też soczewica, z której przygotujemy doskonały farsz do wege pierogów czy nawet gołąbków!

Te i wiele innych przepisów znaleźć można na blogu warzywnenspiracje.pl

Oferta Bonduelle doskonale odpowiada na dzisiejsze potrzeby konsumenta - zero waste, czyli gotowanie bez marnowania składników umożliwiając dobranie ilości do swoich potrzeb. Gdy przygotowujesz niewielką porcję wybierz małą lub średnią puszkę,  tak by cieszyć się świeżością warzyw i jednocześnie nie wyrzucać resztek. To ważne również pod kątem oszczędzania - wydajemy mniej zamiast rezygnować z ulubionych składników.

W tym roku Bonduelle zaskakuje nową komunikacją, w której zachęca do jedzenia większej ilości warzyw - na co dzień i przy wyjątkowych okazjach. Nowy spot reklamowy, emitowany w telewizji i internecie to kolejny hit muzyczny z animowanymi warzywami w roli głównej. Najważniejsze są jednak dania - kolorowe i bardzo apetyczne, pełne warzyw i smaku oraz angażujące hasło - WŁĄCZ APETYT NA WARZYWA.

Nowa, silna komunikacja jest też widoczna na profilach marki w social mediach: Facebook, Instagram i Tik Tok - wyróżnia się kolorami, inspirującymi daniami i poradami dla fleksitarian, czyli osób, które chcą ograniczać mięso w codziennej kuchni. Atrakcyjne materiały video wspierają konsumentów w zmianie diety na zdrowszą, bardziej wartościową i pełną smaku. Marka odpowiada na trendy i potrzeby młodszych i starszych konsumentów dostarczając konkretne rozwiązania, proste we wdrożeniu na co dzień.

 

Bonduelle od lat rozwija serwis warzywneinspiracje.pl z ciekawymi przepisami pełnymi warzyw. Propozycje na dania pełne strączków zaskakują smakiem, są proste i szybkie w przygotowaniu. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Włącz apetyt na warzywa, wejdź na www.warzywneinspiracje.pl i gotuj smacznie z Bonduelle!