- Z uwagi na fakt, że wszystkie procedury oraz ich zastosowanie po raz kolejny zostały ocenione na najwyższym poziomie, System BRC w wersji 7.0 obowiązujący w Atlanta Poland S.A. otrzymał właśnie najwyższą możliwą ocenę AA, co oznacza podniesienie oceny z poprzedniego audytu (z oceny A). Potwierdza to, że System Zarządzania Jakością w naszej Spółce gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług oferowanych naszym klientom – mówi Piotr Bieliński, Wiceprezes Zarządu Atlanta Poland SA.

- Warto także podkreślić, że Lloyd’s Register jest renomowanym audytorem niezależnym, a audyt odbył się w obecności obserwatora oceniającego pracę audytora wiodącego, w celu zapewnienia spójnej interpretacji i stosowania wymagań systemu BRC - dodaje Piotr Bieliński.

Certyfikat BRC to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, opracowany przez British Retail Consortium. - Certyfikat ten w wielu przypadkach jest warunkiem koniecznym do prowadzenia współpracy z odbiorcami, w tym globalnymi firmami, którego spełnienie jest przyjmowane, jako gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu – podkreśla Piotr Bieliński.

Certyfikat BRC obowiązuje przez 12 miesięcy i co  roku odbywa się jego weryfikacja poprzez przeprowadzenie kolejnego audytu. Audyt BRC przeprowadzany regularnie w Atlanta Poland dotyczy całości asortymentu przetwarzanego przez firmę.

Czytaj także: Jeronimo Martins wstrzymało dostawy bakalii od Atlanty Poland. Helio na tym skorzysta?

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl