- Linia „Chwyć&Jedz” wprowadzona niespełna pół roku temu spotkała się z pozytywnym odbiorem konsumentów dlatego od razu rozpoczęliśmy prace nad jej rozszerzeniem. Konsumenci wybierając przekąski, są otwarci na próbowanie nowych smaków sięgają po nie też w różnych momentach – w pracy, w szkole, w drodze na spotkanie. Dlatego dodaliśmy do naszej linii dwie nowe propozycje. Ciesząca się niezmienną popularnością żurawina tym razem w wariancie z naturalnym sokiem z owoców granatu. Za sprawą wtłoczonego soku, żurawina jest jeszcze bardziej soczysta oraz nabiera dodatkowego aromatu. Idealne rozwiązanie przekąskowe, również dla najmłodszych np. zamiast żelek. Druga z naszych nowości – Mieszanka Studencka COFFEE, skierowana jest do dojrzalszych konsumentów, gdyż zawiera ziarna aromatycznej kawy w czekoladzie deserowej. Doskonale sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia, również w chwilach gdy po prostu mamy ochotę na coś słodkiego. Poszerzając naszą ofertę zadbaliśmy o to, aby każdy konsument, w każdej sytuacji, znalazł przekąskę dla siebie i mógł ją mieć zawsze pod ręką – w plecaku, torebce lub kieszeni. Kolejne nowości już wkrótce! - mówi Agnieszka Cymbalak Product Manager Bakalland.

Żurawina z sokiem z granatu to przekąska zamknięta w poręcznym,  opakowaniu. Całe owoce żurawiny nasączone sokiem z granatu są doskonałą bakaliową propozycją i idealnym zamiennikiem słodyczy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

Mieszanka Studencka COFFEE to zupełnie nowa odsłona popularnej mieszanki studenckiej, zamknięta w porcji na raz. Łączy trzy idealnie uzupełniające się smaki: chrupiące orzechy laskowe, rodzynki oraz palone ziarna kawy zatopione w deserowej czekoladzie.

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl