- Z KUKE pracujemy już od kilku lat. Nie było i nie ma żadnych problemów - podkreśla Kabała. - Nasza współpraca jest bardzo rzeczowa i merytoryczna. W ostatnim okresie, tj. około pół roku wydłużył się termin oczekiwania na decyzję odnośnie przyznania limitów kredytowych i to jest poważnym problemem - przyznaje.

- Może to wynikać z kilku przyczyn. Gdy zwracaliśmy się do Korporacji z prośbą o wyjaśnienia, to informowano nas, że wywiadownia nie może zebrać potrzebnych informacji, że firma nie dostarcza aktualnych danych finansowych itp. Z jednej strony rozumiemy to, ale z drugiej dla nas istotna jest współpraca z kontrahentami, a takie opóźnienia bardzo negatywnie na to wpływają - mówi Andrzej Kabała.

- Równocześnie muszę przyznać, że KUKE zachowuje się bardzo elastycznie.Jako przykład mogę podać, sposób rozwiązania problemów z jednym z naszych kontrahentów, który miał kłopoty finansowe, nie mógł płacić na bieżąco. Natomiast podobnie jak i Nasza firma był nadal zainteresowany współpracą. W związku z tym, została zawarta ugoda pomiędzy wierzycielem a KUKE, z ustaleniem, że wierzyciel będzie nam spłacał w ratach zadłużenie, a po spłacie raty będziemy mogli realizować dla niego sprzedaż do pewnej określonej kwoty - mówi Andrzej Kabała.

Pektowin to przedsiębiorstwo skarbowe, które produkuje zagęszczone soki owocowe i warzywne, aromaty, pektyny, wina owocowe, a także preparaty enzymatyczne.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl