Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że spółka zależna firmy Dole – Dole Fresh Cuts zdecydowała o zastąpieniu przestarzałych systemów biznesowych systemem IFS Applications 9. Celem firmy jest optymalizacja łańcucha dostaw i przepływów pracy.

Po analizie rozwiązań oferowanych przez różnych dostawców firma Dole Fresh Cuts wybrała system IFS Applications 9, który umożliwi jej usprawnienie procesów związanych z zaopatrzeniem, obsługą zamówień i zapasów, prognozowaniem i planowaniem produkcji, dystrybucją oraz finansowym wsparciem fakturowania. W późniejszym czasie oferowane przez firmę IFS kompletne rozwiązanie obejmie procesy związane z opracowywaniem produktów i zarządzaniem jakością.

- Naszym celem jest wdrożenie pojedynczego, standardowego rozwiązania ERP, które zastąpi nasze przestarzałe systemy biznesowe. System IFS Applications 9 wyróżnia się jako rozwiązanie najlepiej nadające się do ujednolicenia naszych działań przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności przepływu pracy i produktywności użytkowników. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wykorzystania dodatkowych funkcji systemu IFS z uwagi na coraz większą dynamikę i rozwój potrzeb związanych z prowadzonymi przez nas działaniami - mówi Stefan Grahn, dyrektor zarządzający w firmie Dole Fresh Cuts.

Saba Group jest jednym z wiodących dystrybutorów krojonej sałaty i warzyw oraz jednym z największych dystrybutorów bananów w rejonie nordyckim. Do koncernu Dole Food Company Inc. należą dwie następujące spółki zależne grupy: Dole Fresh Cuts (dystrybucja krojonej sałaty) oraz AB Banan-Kompaniet (import i dystrybucja bananów).  

Firma IFS jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. 

 

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl