Fanex: Sos z Papryczkami Jalapeno

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno, to wyjście polskiego producenta naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej preferują ciekawe, egzotyczne smaki z dużą nutą pikanterii. Produkt skierowany jest do różnego rodzaju konceptów gastronomicznych i całego rynku HoReCa. Jest już także dostępny w internetowej sprzedaży dla klientów detalicznych.

- Wypośrodkowana ostrość, starannie dobrane przyprawy i lekko kwaskowy posmak sprawią, że sos z odnajdzie się w niejednym daniu. Jego gładka, lśniąca i przede wszystkim zwarta konsystencja pozwala, aby sos zawsze pozostawał na swoim miejscu tam, gdzie go zaserwujemy i nie rozwarstwiał się nawet na bardzo gorących potrawach - opisuje firma Fanex.

Wyczuwalne, duże kawałki ostrej i chrupiącej papryczki jalapeno, to dodatkowy atut nowej kompozycji.

Jak podaje firma, zastosowanie tego sosu Fanex w kuchni, może być bardzo szerokie: począwszy od kanapek serwowanych zarówno na ciepło, jak i na zimno, burgery, wrapy, zapiekanki, ale także jako dip do nachosów, czy też tradycyjnych frytek.

– Nasz nowy Sos Jalapeno to nie tylko zbalansowana ostrość, ale tak jak w przypadku każdego innego wyrobu naszej marki, także bogaty i wyrazisty smak przypraw oraz przyjemny aromat. Na temat wprowadzenia receptury opartej o papryczki Jalapeno, dostawaliśmy wiele zapytań od naszych Klientów, z którymi zawsze jesteśmy w stałym kontakcie. W związku z tym, że zawsze staramy się wsłuchiwać w sugestie naszych Klientów, wprowadzenie tego sosu było naturalną i oczywistą reakcją – mówi Bożena Sajnog, Kierownik ds. Kluczowych Klientów w Fanex Sp. z o.o.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl