Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Grupa Hortex: Sąd udzielił Ashton Moss zabezpieczenia roszczenia w sporze z rodziną Pyłków

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 17-07-2017, 14:53
11 lipca 2017 roku Sąd Okręgowy w Lublinie postanowił ponownie o udzieleniu Ashton Moss zabezpieczenia roszczenia w sporze z rodziną Pyłków o ustalenie bezskuteczności ich oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży udziałów w spółce Ren - informuje Grupa Hortex.
Grupa Hortex: Sąd udzielił Ashton Moss zabezpieczenia roszczenia w sporze z rodziną Pyłków
fot. shutterstock

- Zabezpieczenie to obejmuje pod groźbą kar m.in. zakaz wykonywania prawa głosu i wszelkich innych uprawnień korporacyjnych, w tym podejmowania uchwał zgromadzenia wspólników, zakaz składania nowych oraz obowiązek wycofania już złożonych wniosków do KRS, zakaz rozporządzania udziałami Ren, zakaz występowania o uchylenie, stwierdzenia nieważności i ustalanie nieistnienia uchwał obecnego zarządu oraz – na czas toczącego się postępowania o ustalenie bezskuteczności oświadczenia sprzedających o odstąpieniu od umowy sprzedaży udziałów w spółce Ren – ustala bezskuteczność uchwał podjętych w kwietniu 2016 roku o odwołaniu zarządu Ren i powołaniu nowego - informuje Grupa Hortex.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Ashton Moss z siedzibą w Luksemburgu (należąca do Agran Capital) jest jedynym właścicielem spółek z Grupy Hortex, w tym stuprocentowym udziałowcem firmy Ren. Spółką Ren niezmiennie kieruje powołany przez Grupę Hortex zarząd z Prezesem Remigiuszem Czerneckim na czele - informuje zarząd spółki w komunikacie. 

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!