Nowością na polskim rynku jest również Jackfruit suszony HELIO Natura, który wpisuje się w popularny trend #wege! To owoc drzewa bochenkowego, pochodzący z tropikalnej części Azji, który zachowuje charakterystyczne cechy świeżego owocu, takie jak aromat, kolor i wartości odżywcze. Ma szerokie zastosowanie w modnej ostatnio kuchni wegetariańskiej i wegańskiej – na jego bazie można przygotować np. pyszne roślinne burgery! 

Jeśli skupiamy się na trendach to nie możemy także zapomnieć o ekologii! Czy wiesz, że masy do ciast i popcorny HELIO nie zawierają oleju palmowego? Dzięki realizowanej proekologicznej polityce i eliminowaniu oleju palmowego ze swoich produktów, firma HELIO wspiera dziś akcję „Nie jem palmowego – chronię orangutany”, dbając o środowisko naturalne!

W ofercie bakalii HELIO znajdziesz też #eko produkty pochodzące z polskich upraw ekologicznych! To m.in. Pestki dyni, Słonecznik łuskany czy Orzechy włoskie HELIO Natura, które są bogatym źródłem cennych składników odżywczych i idealnym dodatkiem do przeróżnych dań w codziennej zdrowej diecie

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl