- Jestem bardzo dumna, że dołączam do zespołu Heinz Micronutrient Campaign i będę miała możliwość pracy na rzecz zdrowia dzieci. Ukryty głód spowodowany niedostatkiem ważnych składników odżywczych w codziennej diecie oraz niedobór żelaza i anemia to niezmiernie poważne problemy, które wpływają negatywnie na rozwój fizyczny i psychiczny milionów dzieci i niemowląt na świecie - powiedziała Lucy Liu, która pełni jednocześnie funkcję ambasadora dobrej woli UNICEF-u.

- Kampania Heinz Micronutrient daje niedożywionym dzieciom szansę na zdrowy rozwój. Dzięki akcji otrzymują specjalne saszetki ze sproszkowanymi składnikami odżywczymi, które można dodać do dowolnego posiłku, np. ryżu. Mieszanka dostarcza niezbędnych witamin, żelaza i minerałów - dodała aktorka.

Heinz Micronutrient Campaign to flagowy program społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzony od 2001 roku przez fundację koncernu spożywczego H.J. Heinz Company. Opracowane dzięki środkom Heinz saszetki ze sproszkowanymi składnikami zostały zaaprobowane przez UNICEF i Światową Organizację Zdrowia. W ramach akcji pomoc otrzymały już 3 miliony dzieci w 15 krajach. W najbliższym czasie obszar działalności zostanie rozszerzony o Afrykę oraz Meksyk. W 2010 roku pomocą zostanie objęty kolejny milion dzieci

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl