Roleski - jakość bez kompromisów

- Nasze produkty tworzymy zatem z myślą o innym konsumencie niż korporacje. Mam nadzieję, że konsumentów wymagających bardziej wyjątkowych produktów będzie coraz więcej - dodaje Marek Roleski.

Potwierdza, że firma Roleski działa zupełnie inaczej niż korporacje. 

- Kluczem do sukcesu jest ciągłe dbanie o satysfakcje klienta bez względu na zmieniające się okoliczności. Dlatego jednym z głównych punktów, z którymi nigdy nie idziemy na kompromis, jest jakość naszych produktów - mówi.

Marek Roleski. "Nie kierujemy uwagi na wygrywanie z konkurencją"

Majonez Roleski, choć ma ogólnopolską rozpoznawalność, to w udziałach rynkowych wyraźnie ustępuje Winiarom i Kieleckiemu.

- My nie gramy przeciw Nestlé. Tworzymy i dostarczamy wybitne sosy, musztardy i majonezy dla konsumentów. Nie znaczy to, że nie mamy szans mieć większych udziałów w rynku niż największe koncerny. Chcemy jednak, żeby zależało to od wyborów konsumenckich, a nie np. agresywnej polityki promocyjnej. Nasza uwaga skierowana jest na jakość produktu i zaspokajanie potrzeb konsumentów, a nie wygrywanie z konkurencją - dodaje Marek Roleski w wywiadzie dla Forbes.

Sosy mają wielki potencjał

W przypadku musztardy udało się w większym stopniu zdominować rynek. 

- Jesteśmy niewątpliwie ekspertami, jeśli chodzi o proces wytwarzania musztard. W efekcie nasze musztardy mają licznych i lojalnych konsumentów. Jak ważne są indywidualne gusta widać po tym, że konsumenci mają często wybrany jeden ulubiony smak i są jemu wierni. W oparciu o podobne założenie tworzymy w tej chwili naszą ofertę sosów. Trudno nie zauważyć, że reakcje konsumentów są podobne - mówi.

Dodaje, że w najbliższej przyszłości firma będzie równie znana z sosów, jak jest teraz znana z musztard. Tym bardziej, że trend wzrostowy w tej kategorii jest bardzo mocny. - Sosy mają wielki potencjał - potwierdza Marek Roleski w wywiadzie dla Forbes.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl