Do tej pory klienci rynku Obroki mogli jedynie dokonywać zakupów w sposób tradycyjny - przyjechać na teren hali, sprawdzić dostępność towaru i dokonać zakupu bezpośrednio od hurtownika.

- Po wdrożeniu systemu internetowego, zarówno zamówienia, reklamacje jak i informacje o stanie magazynowym przechowywane w systemie ERP, będą dostępne online. Aplikacja będzie informować operatora o tym, jaki towar został zamówiony, jakie są terminy dostaw oraz gdzie docelowo należy dostarczyć produkt - tłumaczy Piotr Przybyłkiewicz, Project Manager Grupy Unity.

Platforma wyposażona jest również w inteligentny system rekomendacji. Personalizowany mechanizm, analizuje zakupy konsumentów o podobnych preferencjach i na tej podstawie poleca im produkty, które mają dużą szansę trafić w potrzeby odbiorcy. Ponadto, stworzony system pozwala na zastosowanie newsletterów, akcji promocyjnych oraz przypomnień. Platforma "Gildes" to wdrożenie działające lokalnie, jednak w przyszłości planowane jest rozszerzenie działalności na szerszą skalę.

- Uruchomienie platformy giełdy elektronicznej "Gildes" to kolejny krok w realizowanej strategii dywersyfikacji działalności CZH S.A. Naszym celem jest poprawienie pozycji konkurencyjnej i zwiększenie atrakcyjności naszej oferty oraz wykorzystanie potencjału Śląskiego Rynku Hurtowego Obroki. Uważamy, że hurtownicy, którzy ulokowali tam swoją działalność zyskają innowacyjne rozwiązanie do prowadzenia działalności online, które pomoże uzyskać wzrost sprzedaży ich produktów oraz pozyskanie nowych klientów - odpowiada Paweł Podsiadło, prezes zarządu, dyrektor naczelny CZH S.A.

Projekt zakłada stworzenie jednej platformy giełdy online, do której przystępować będą zainteresowane hurtownie zlokalizowane na terenie ŚRH Obroki oferując swoje produkty. CZH będzie właścicielem oraz administratorem systemu.

- Do pierwszego etapu zaprosiliśmy kilku największych hurtowników zlokalizowanych na terenie ŚRH Obrok, którzy mają w swojej ofercie bogatą gamę produktów spożywczych wysokoprzetworzonych - opisuje przedsięwzięcie Dorota Wesołowska - Muc, kierująca projektem z ramienia CZH S.A.

Centrala Zaopatrzenia Hutownictwa to firma zlokalizowana na terenie Katowic. Od 2001 roku CZH S.A. funkcjonuje jako spółka akcyjna z kapitałem państwowo-prywatnym. Śląski Rynek Hurtowy OBROKI jest administratorem obiektu, wynajmuje powierzchnie handlowo-magazynowe i biurowe, dostarcza inne dodatkowe usługi związane z najmem powierzchni oraz organizacją odpowiednich warunków dla funkcjonowania podmiotów prowadzących na terenie Rynku działalność handlową w obrocie krajowym i zagranicznym.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl