Sos Trinidad Scorpion

Konkursy w jedzeniu piekielnie ostrych potraw cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Papryczki chili, podobnie jak wasabi czy mentol, pobudzają receptory bólowe w komórkach nerwowych. Uczucie palenia z czasem zaczyna zmieniać się w przyjemność. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nasz mózg na sygnały związane z pieczeniem i bólem reaguje uwalnianiem naturalnych środków przeciwbólowych, czyli endorfin. Dzięki nim doświadczamy chwilowej euforii i odczuwamy szczęście. Dla takich przeżyć, nie tylko smakowych, wielu śmiałków sięga po najostrzejszą papryczkę na świecie – Trinidad Scorpion. Teraz jej piekielną ostrość możemy mieć na co dzień w swoim domu - dzięki firmie Roleski, która wprowadziła na rynek sos Trinidad Scorpion.

Jak wypada sos Sos Trinidad Scorpion na skali ostrości?

Papryczka Trinidad Scorpion posiada ostrość rzędu 1 463 700 jednostek w skali ostrości Scoville’a. Dla porównania, popularna papryczka jalapeño czy sos tabasco mieszczą się w granicach 2 500–8 000 jednostek. Sos Roleski Trinidad Scorpion to sposób na podkręcenie smaku wielu potraw. Można go użyć do domowego hamburgera, hot doga, wołowiny, dań meksykańskich czy innej strawy wprost z piekielnej kuchni. Sos na bazie najostrzejszej papryczki chili na świecie może stanowić palącą w gardle alternatywę dla sosu tabasco lub salsy, której używamy podczas gotowania chili con carne lub burrito. Odrobina sosu Roleski wniesie smak naszych ulubionych potraw na zupełnie nowy poziom.  

 Trinidad Scorpion od Roleski należy do linii sosów ostrych. Sos sygnowany logo Roleski ma w swoim składzie chilli oraz suszoną papryczkę Trinidad Scorpion. Ostrość pojawia się z opóźnieniem, dlatego nie warto przedobrzyć z ilością dodanego składnika. Sos Trinidad Scorpion to piekielna rewolucja, która została stworzona na bazie najlepszych składników. Nie posiada konserwantów, glutenu oraz GMO, dlatego sprawdzi się jako dodatek do każdego posiłku i w każdej diecie.

Ile kosztuje Sos Trinidad Scorpion Roleski?

 Roleski Trinidad Scorpion to sos, który został stworzony dla osób kochających potrawy o wysokim  poziomie ostrości. Wzmacnia smak dań, a także zwiększa intensywność doznań.

 Sos Trinidad Scorpion Roleski 300g

Producent: ROLESKI Sp. z o.o.

Dystrybutor: ROLESKI Sp. z o.o.

Cena na półce: od 6,30 za 300g

Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od ponad 40 lat związane z produkcją spożywczą. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów premium - ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów, bulionów, marynat oraz octów oraz produktów ekologicznych - musztard bio, ketchupów bio oraz koncentratów pomidorowych bio. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl