Według tego samego badania 56% Polaków nie wierzy lub nie wie, że mrożone dania gotowe mogą znaleźć się w zbilansowanej diecie. Z kolei już 32% ankietowanych Polaków używa mrożonych dań gotowych będąc na diecie. 

Życie w pośpiechu często wymaga od nas jedzenia przy biurku, w aucie czy podczas innych czynności. Nie mamy czasu na jedzenie, a co dopiero na jego przygotowanie. Nawet największa motywacja do schudnięcia lub utrzymania diety nie może konkurować z brakiem czasu, dlatego na rynku pojawiają się kolejne pozycje w asortymencie dań gotowych, które wystarczy włożyć do mikrofali lub piekarnika. Z jednej strony ratują nam życie w sytuacji, kiedy brakuje czasu na kuchenne eksperymenty, z drugiej jednak pozostaje obawa, że ich zawartość to nie do końca to, czego byśmy oczekiwali od zbilansowanej diety. Czy jest zatem złoty środek? Tak - mrożone dania gotowe - przekonuje Frosta.

- W naszych daniach używamy wyłącznie świeżych ziół i  warzyw, a mintaja filetujemy i mrozimy bezpośrednio po połowie, na pokładzie statku. Wierzymy, że dania mrożone nie wymagają stosowania substancji dodatkowych, dlatego wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki. Nasze dania przyprawiamy tak, jak robimy to w domu – mówi Aleksandra Wysocka, Marketing Manager firmy FRoSTA.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl