Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partner

Agus

Agus jest firmą spożywczą, wiodącą w mleczarstwie, napojach, przekąskach, produktach śniadaniowych i wielu innych kategoriach na radarze. Jej misja to dostarczanie ludziom żywności i napojów. DNA Agus opiera się na zdobywaniu serc klientów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie jedzenia oraz napojów spełniających ich codzienne potrzeby i pragnienia. Uznane międzynarodowe i regionalne marki Agus to Royal Milk, Olimp Milk, Diamond Milk, Imperial, Pride, Majestic, Milmo, Milky i Hello Day! Obszarem działania firmy są przede wszystkim Afryka, Ameryka Środkowa, Bliski Wschód i Europa. Główne kanały sprzedaży Agus to B2B, B2C, D2C, eCommerce, qCommerce.

Agus to firma przyszłości. Uczciwość, odpowiedzialność, przedsiębiorczość, praca zespołowa i profesjonalizm są fundamentami wartości dla klientów, dostawców i talentów. Siła biznesowa organizacji zbudowana jest na 3 filarach: Czas, Talent i Technologia (3T). Firma jest wrażliwa społecznie i odpowiedzialna środowiskowo. Jako pracodawca oferuje wyjątkowe wyzwania i możliwości rozwoju zarówno osobistego, jak i biznesowego.

W ramach Agus Vision 2025 firma planuje rozwój i dywersyfikacje działalności, w tym poprzez akwizycje, a także rozszerzenie portfolio o nowe kategorie produktów food i non-food oraz innowacyjne usługi.

Agus stale szuka nowych parterów biznesowych oferując im wysokiej jakości brandowe produkty spożywcze i dogodne warunki współpracy.

Więcej informacji na AgusGlobal.com

wiadomości / AGUS

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!