Portal Spożywczy - FMCG, handel, rynek spożywczy

Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partner

GEA Polska

Grupa GEA jest jednym z największych producentów i dostawców linii technologicznych, maszyn i komponentów dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego, chemicznego i rolnego.

GEA obecna jest w Polsce od ponad 25 lat. Firma zorientowana jest na  wdrażanie innowacyjnych rozwiązań procesowych pozwalających na optymalne wykorzystanie istniejących zasobów i zastosowanych technologii, zapewniając przy tym profesjonalny serwis techniczny oraz najwyższe standardy higieny.

Instalacje GEA pracują w największych zakładach w Polsce i na świecie.

Produkty i usługi

Firma specjalizuje się w wykonywaniu zintegrowanych rozwiązań dla przemysłu spożywczego, od pojedynczego urządzenia lub materiału opakowaniowego do kompletnej linii produkcyjnej służącej do przygotowania, marynowania/nastrzykiwania, przetwarzania, krojenia i pakowania mięsa, drobiu, ryb, owoców morza oraz produktów na bazie sera. Urządzenia proponowane przez GEA Food Solutions Poland Sp. z o.o. uruchamiane i serwisowane są u Klienta

W ofercie znajdują się m.in.:
- nastrzykiwarki,
- wilki; kutry
- mieszałki
- panierownice, obmączarki
- formierki
- smażalniki
- piece
- maszyny pakujące rolowe i pionowe
- krajalnice; załadunki automatyczne, skanery

GEA Food Solutions Poland Sp. z o.o. oferuje:
- pojedyncze urządzenia,
- linie produkcyjne: wilki, kutry, mieszałki, nastrzykiwarki, masownice,
- obmączarki, formierki, panierownice, smażalniki, piece,
- maszyny pakujące rolowe, pionowe, krajalnice, skanery, etykieciarki, profesjonalny serwis urządzeń.Zespół pracowników, to wykwalifikowani specjaliści, którzy podczas swojej pracy kierują się bogatą wiedzą specjalistyczną w zakresie produkcji żywności. Wieloletnia działalność firmy GEA Food Solutions sprawia, że zyskała uznanie grona zadowolonych klientów, które stale się powiększa. Profesjonalizm, którym się kieruje firma sprawiła, że posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Firma GEA jest gwarantem najwyższej jakości.

Szczegóły bogatej oferty znajdują się na stronie internetowej. Zachęcamy do owocnej współpracy.

 

 

wiadomości / GEA

GEA RSS

w portalu

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!