Portal Spożywczy - FMCG, handel, rynek spożywczy

Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partner

Skłodowscy

Jesteśmy firmą rodzinną, polskim producentem wołowych burgerów mrożonych premium, pionierem w eksporcie wołowiny i tego typu produktów do Francji. 

Specjalizujemy się w produkcji burgerów o czystym składzie, które dystrybuujemy głównie w kanale gastronomicznym.

Od pokoleń zajmujemy się produkcją wołowiny – znamy się na tym, to nasza specjalizacja. 

Dla nas jakość produktu, zaczyna się od tego, jak prowadzona jest hodowla, a następnie jakie są warunki transportu. Chcemy być blisko hodowców. Jako nieliczni kupujemy lokalnie. Zależy nam, żeby droga zwierząt od hodowcy do naszych zakładów była jak najkrótsza, do 150 km. Zmniejszamy dzięki temu ślad węglowy i stres zwierząt w czasie transportu. 

Tak dbamy o środowisko

Stosujemy technologię IQF – szokowe mrożenie mięsa w ekstremalnie niskich temperaturach. Nazywamy to hibernacją świeżości, dzięki której nasze burgery zachowują soczystość i smak, a co najważniejsze – pozwalają nam oferować najwyższej jakości produkt, w 100% pozbawiony sztucznych dodatków. Tu nie ma  kompromisów i czuć to w każdym kęsie. Dziś naszym wyzwaniem jest przekonanie Polaków do zalet mrożenia mięsa metodą IQF.

Jakość produktu to nie wszystko. Głębokie mrożenie pozwala nam stosować opakowania z bardziej ekologicznych surowców i ograniczyć wykorzystanie plastiku do absolutnego minimum. Metoda IQF pomaga nam także ograniczyć marnowanie żywności – możemy mrozić każdego burgera osobno, dzięki czemu w restauracji czy w domu, wykorzystujemy tylko tyle mięsa, ile w danej chwili potrzebujemy.

Tworząc gamę̨ nowoczesnych produktów zwracamy szczególną uwagę̨ na wymagania i wartości Klientów oraz Konsumentów we współczesnym świecie.

>> KATALOG PRODUKTÓW <<

Naszą misją jest promocja świadomego spożywania wołowiny oraz nauka kulinarnej odpowiedzialności. Obrany przez nas kierunek i zmiany, na które się nastawiamy, to nie tylko ogromne wyzwanie, ale także długofalowy proces, który oparty jest o dobre relacje ze wszystkimi naszymi Partnerami, poczynając od Hodowców i Dostawców, na Klientach i Dystrybutorach kończąc.

Współpracując z naszymi Partnerami trzymamy się zasady: 100% partnerstwa – 100% zaangażowania, 0% komplikacji. 

Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu marek własnych. Chcemy oferować naszym Klientom nie tylko doskonałej jakości produkt, ale również kompleksową usługę, uwzględniającą m.in. tworzenie konceptów produktowych w oparciu o naszą wiedzę o rynku i trendach.

W ramach projektowania produktu private label, Klient ma możliwość zamówienia potrzebnego formatu i gramatury, wyboru technologii formowania, wskazania wariantu smakowego, formy pakowania, po czym całą resztą zajmują się nasi technolodzy i specjaliści. 

>> PRIVATE LABEL <<

Swoje doświadczenie z rynku francuskiego chcemy przenieść do Polski. Szybko i głęboko mrożone mięso na zachodzie Europy jest normą. Klienci doceniają jakość i świeżość. W Polsce mamy do zburzenia kilka mitów, ale zalet użycia mrożonej wołowiny w gastronomii i w domowej kuchni jest tak wiele, że warto będzie się na tym skupić.

Dla nas 100% wołowiny to 100% czystego mięsa, 100% prawdziwego smaku, zaangażowania. 

>> POZNAJMY SIĘ  << 

 

 

w portalu

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!