informacje z tematu: Szymon Zajkowski | portalspozywczy.pl https://www.portalspozywczy.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) W piątek złoty zyskał wobec euro, franka i funta https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/w-piatek-zloty-zyskal-wobec-euro-franka-i-funta,129937.html Fri, 27 May 2016 19:03 +0100 Analitycy: środowa sesja spokojna dla złotego; drożał funt https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/analitycy-srodowa-sesja-spokojna-dla-zlotego-drozal-funt,129898.html Wed, 25 May 2016 18:10 +0100 Złoty umocnił się wobec większości walut https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-umocnil-sie-wobec-wiekszosci-walut,127874.html Mon, 11 Apr 2016 18:42 +0100 W piątek złoty najpierw zyskiwał, ale potem zaczął tracić https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/w-piatek-zloty-najpierw-zyskiwal-ale-potem-zaczal-tracic,127487.html Fri, 01 Apr 2016 19:21 +0100 Niewielkie zmiany notowań złotego wobec głównych walut https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/niewielkie-zmiany-notowan-zlotego-wobec-glownych-walut,127333.html Tue, 29 Mar 2016 16:53 +0100 W poniedziałek złoty był stabilny, na rynku panował spokój https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/w-poniedzialek-zloty-byl-stabilny-na-rynku-panowal-spokoj,127034.html Mon, 21 Mar 2016 18:25 +0100 W piątek złoty nieco mocniejszy https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/w-piatek-zloty-nieco-mocniejszy,126616.html Fri, 11 Mar 2016 18:34 +0100 We wtorek złoty najsłabszy w regionie https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/we-wtorek-zloty-najslabszy-w-regionie,125822.html Tue, 23 Feb 2016 18:23 +0100 Złoty umocnił się wobec funta i euro https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-umocnil-sie-wobec-funta-i-euro,125768.html https://pliki.portalspozywczy.pl/i/05/82/58/058258_r2_300.jpg Mon, 22 Feb 2016 18:59 +0100 Zmienny kurs złotego https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zmienny-kurs-zlotego,124902.html Tue, 02 Feb 2016 19:26 +0100 Złoty odrobił część strat https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-odrobil-czesc-strat,122731.html https://pliki.portalspozywczy.pl/i/05/57/89/055789_r2_300.jpg Fri, 04 Dec 2015 17:58 +0100 Złoty w środę lekko zyskał wobec euro https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-w-srode-lekko-zyskal-wobec-euro,122632.html Wed, 02 Dec 2015 17:58 +0100 Złotówka utrzymała stabilny kurs https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zlotowka-utrzymala-stabilny-kurs,122376.html Thu, 26 Nov 2015 17:49 +0100 Poniedziałek przyniósł stabilizację złotego https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/poniedzialek-przyniosl-stabilizacje-zlotego,120494.html Mon, 12 Oct 2015 18:18 +0100 Złoty w piątek umocnił się względem większości walut https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-w-piatek-umocnil-sie-wzgledem-wiekszosci-walut,120424.html Fri, 09 Oct 2015 19:20 +0100 Złoty coraz silniejszy wobec europejskich walut https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-coraz-silniejszy-wobec-europejskich-walut,120310.html https://pliki.portalspozywczy.pl/i/05/35/01/053501_r2_300.jpg Wed, 07 Oct 2015 17:01 +0100 Poniedziałek względnie spokojny dla złotego https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/poniedzialek-wzglednie-spokojny-dla-zlotego,120200.html Mon, 05 Oct 2015 17:40 +0100 Złotówka umocniła się po decyzji Senatu ws. kredytów frankowych https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zlotowka-umocnila-sie-po-decyzji-senatu-ws-kredytow-frankowych,118856.html Fri, 04 Sep 2015 20:00 +0100 Złoty ustabilizował się po wzrostach https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/zloty-ustabilizowal-sie-po-wzrostach,116986.html Fri, 17 Jul 2015 18:44 +0100 Niewielkie osłabienie złotego https://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/niewielkie-oslabienie-zlotego,116067.html Wed, 24 Jun 2015 19:33 +0100