#DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem – pod takim hasłem kampanii marka Indesit nakłania do równego podziału domowych obowiązków. Według przeprowadzonych przez markę badań „Podział obowiązków w polskich gospodarstwach domowych”, kobiety statystycznie spędzają ponad dwa razy więcej czasu, dbając o dom. Dzielenie się codziennymi zadaniami to nie tylko sposób na udaną domową współpracę, ale i więcej czasu na bliskość. Obie marki – Delectę i Indesit – łączy podobny cel, dlatego postanowiły stworzyć wspólną akcję, w której zachęcają do serdecznych gestów. 

Z okazji Dnia Matki powstał konkurs „Serce dla mamy, lodówka dla domu”, polegający na tworzeniu słodkich podziękowań dla mam. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie (i sfotografowanie) autorskiego deseru dla tej najważniejszej w naszym życiu osoby. Słodkie kompozycje – koniecznie w kształcie serca – muszą być przygotowywane z wykorzystaniem przynajmniej dwóch produktów marki Delecta, które również powinny być uwiecznione na zdjęciu. Oprócz radości i zadowolenia ukochanej mamy, do wygrania są 3 lodówko-zamrażarki Indesit ze specjalnymi funkcjami ułatwiającymi przechowywanie pożywienia, a także zapas słodkich produktów Delecta.

- Tegoroczny Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować mamom uśmiech na dłużej. Chcemy nagrodzić najbardziej kreatywnych domowych piekarzy i cukierników, którzy z  okazji Dnia Matki okażą serce, czy wręcz podadzą je na talerzu! Mają oni szansę wygrać nie tylko zapas słodkości i przekąsek od Delecty, ale także nowoczesną lodówkę, która daje możliwość przechowywania nawet dużych gabarytowo ciast i tortów. To idealny zestaw nagród, dlatego cieszymy się ze współpracy z marką Indesit przy tej akcji - mówi Monika Rożnowska, Senior Brand Manager marki Delecta.

- Poprzez konkurs zapraszamy do dołączenia do akcji marki Indesit – #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem. Staramy się w ten sposób podnieść świadomość dot. równości płci podczas wykonywania obowiązków w domu.. Kobiety często spędzają średnio na takich zadaniach ponad dwa razy więcej czasu niż ich partnerzy. Co więcej, idea #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem, współgra również ze sprzętami Indesit, które można uruchomić za pomocą jednego przycisku lub pokrętła. Dzięki takim udogodnieniom dzielenie się obowiązkami staje się prostsze dla wszystkich domowników, bez konieczności uczenia się obsługi danego urządzenia, a ponadto oszczędzamy swój czas i odciążamy najbliższych – zachęcamy do tego nie tylko od święta – komentuje Tomasz Styczek, Marketing Manager Polska i Kraje Bałtyckie w Whirlpool Corporation.

Na czas trwania konkursu, czyli od 13 do 26 maja, uruchomiona została strona internetowa https://delektujemy.pl/konkurs-na-dzien-mamy-indesit. Znajdą się na niej wszelkie istotne informacje dotyczące akcji, a także formularz zgłoszeniowy, za pośrednictwem którego przesyłać można prace konkursowe. Chętni do zgarnięcia atrakcyjnych i smacznych nagród mogą udostępnić tam swoje zdjęcie wraz z nazwą autorskiego deseru. Strona służyć będzie także za źródło inspiracji dla domowych cukierników, chcących sprawić mamie słodką niespodziankę z okazji jej święta. Zawierać będzie też cenne wskazówki dotyczące rozwiązań ułatwiających prace domowe. Akcja wspierana jest na kanałach social media marki Delecta.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl