Marka Bracia Koral jest obecna na polskim rynku od 2014 roku. Stworzona została przez młodsze pokolenie właścicieli z okazji Jubileuszu 35-lecia firmy Koral, jako wyraz uznania jej założycieli – sam projekt miał mieć początkowo charakter jednoroczny.

Niemniej jednak ogromna popularność rynkowa „Lodów Jak Dawniej” sprawiła, że została ona ostatecznie już na stałe wprowadzona do portfolio firmy Koral. W ramach promocji linii „Lodów Jak Dawniej” corocznie przygotowywane oraz realizowane są szeroko zakrojone kampanie reklamowe z udziałami gwiazd polskiego kina, sztuki i kultury.

Scenariusz spotu i prezentowane w nim sceny nawiązują charakterem do poprzednich reklam jako sentymentalnej podróży bohatera. Ich wspólnym elementem jest ukazanie walorów polskich krajobrazów, natury i przyrody.  Scenerią nowego nagrania są podziwiane przez aktora, piękne widoki polskiego wybrzeża w okolicach Łeby, a Bałtyk niemal większości Polakom kojarzy się z wakacjami, dzieciństwem, błogimi chwilami i lodami jedzonymi nad brzegiem morza.

- Kontynuujemy sentymentalną podróży głównego bohatera, aby podkreślić, że czas wakacji, odpoczynku, wspomnień, miłości i „Lody Jak Dawniej” pozostają w naszych wspomnieniach na całe życie i że uwielbiamy do nich powracać przypominając sobie ten czas, który pozwala choć na chwilę odetchnąć od trudów życia codziennego – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl