Kokosowe lody Mochi w sieci Biedronka

Zainteresowanie nowym produktem MISS TI 蒂小姐 przerosło nasze oczekiwania. Od samego początku jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, stąd pomysł na nowy deser lodowy o smaku kokosowym. Nowy smak nie tylko zwiększy naszą ogólną dostępność, ale trafi również w inne gusta. Kto wie, może to nie koniec niespodzianek dla fanów Mochi

- informuje FORXST – producent muzyczny i współtwórca Miss Ti 蒂小姐

Warto podkreślić, że przysmak który oferuje Miss Ti 蒂小姐 jest zdrowszą alternatywą pozbawioną sztucznych słodzików i barwników. Koneserzy jakościowych produktów i tym razem nie będą zawiedzeni składem.

Lody Mochi od Quebonafide w sieci Biedronka

Jak wyglądają lody Mochi można zobaczyć na przykładzie poprzedniej wersji - sorbetu o smaku mango.

 

Mochi kokosowe od Quebo. Od kiedy w Biedronce?

Produkt pojawi się w sklepach sieci Biedronka 25 sierpnia i będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Za proces produkcyjny oraz dystrybucje odpowiada niezmiennie Soti Natural sp. z o.o.

Czym są lody Mochi?

Lody mochi to deser lodowy pod postacią delikatnego nadzienia kokosowego otulonego mięciutkim ciastem ryżowym. Po wyjęciu z zamrażarki deser jest gotowy do spożycia w 5-10 minut w zależności od temperatury otoczenia. Takie oczekiwanie w kulturze japońskiej jest oznaką wybitnego charakteru i opanowania. Nie jest co prawda obligatoryjne, ale cóż - wypada!

Co to Miss Ti 蒂小姐?

Miss Ti 蒂小姐 to projekt rapera Quebonafide i producenta muzycznego FORXST’a, którzy na kanwie swoich podróży do krajów azjatyckich i tęsknoty do tamtejszych smakołyków, postanowili przełożyć je na polski rynek i podzielić się swoimi zajawkami kulinarno-kulturowymi ze swoim krajem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl