Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Lody Ekipy, czyli sprzedażowa moc z YouTube

Lody Ekipy produkowane przez PPL Koral podbiły Polskę. Brakuje ich w sklepach, a puste opakowania sprzedają się za setki złotych. To znak, że youtuberzy mają dziś potężną moc: mogą wznieść markę na wyżyny, ale mogą też poważnie jej zaszkodzić.
  • Autor: Adam Tubilewicz, Portalspozywczy.pl
  • Data: 15-04-2021, 12:36
Lody Ekipy, czyli sprzedażowa moc z YouTube
Sukces lodów Ekipy "Friza" zaskoczył producenta - firmę Koral. fot. za YouTube/mat.pras. (kolaż ps.pl)

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Pod koniec marca na rynku pojawiła się nowa linia lodów Koral przygotowana wspólnie z youtuberami prowadzącymi kanał „Ekipa”. "Ekipa" i jej lider - Karol "Friz" Wiśniewski - to grupa czołowych polskich youtuberów założona w 2018 roku. Początkowo Friz nagrywał filmy związane z tematyką gier, a obecnie jego kanał z lifestylowymi filmami śledzi ponad 4 miliony subskrybentów.

Materiały, które pojawiają się na jego kanale potrafią osiągać ponad 50 milionów wyświetleń, a na Instagramie obserwuje go ponad 2,5 miliona internautów. Jeszcze przed współpracą z firmą Koral cała grupa z sukcesem sprzedawała swoją oryginalną kolekcję odzieży i gadżetów.

Dalsza część artykułu (92%) jest dostępna dla zarejestrowanych subskrybentów serwisu, którzy wykupili dostęp do usługi "Strefa premium". lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • era 2021-04-16 10:22:56

    Bzdura, kto kupuje papierki za setki złotych . Sprawdźcie proszę najpierw a potem piszcie. My swoje wyrzuciliśmy do kosza. Nikt ich nie licytuje !

    Odpowiedz
    • Maciej 2021-04-16 10:34:30

      Może lepiej jednak sprawdzić najpopularniejszy marketplace i zobaczyć ile aukcji o których mowa w artykule jest aktywnych. 5 stron z opakowaniami i lodami...Brawo Ekipa . tak się robi sprzedaż!!!!!

      Odpowiedz
      • RĘCE OPADAJĄ 2021-04-16 12:32:51

        Jaki jest sens w licytowaniu śmieci? Jak trzeba mieć mózg mediami i tzw. youtuberami przeprany, aby się poddawać takim wpływom i manipulacji. Świat się kończy. No, ale cóż najlepiej się robi interesy na bezmózgach. Signum temporis. P.S. Ciekawe jaki będzie pomysł w kolejnych latach?

    • Pilot 2021-04-16 18:09:26

      Ale kupiliście!!! Dołożyliście do interesu ;)

      Odpowiedz
  • Zoro 2021-04-16 14:42:35

    To Trik marketingu najpierw Duży szum w koło lodów dziwne Licytacje na Allegro opakowań. Po 250000 tys Lodów a tych lodów nie ma w sprzedaży Firma Koral zaczęła je dopiero produkować . A dzieci latają po sklepach i pytają czy są lody ekipa . Czyste zrobienie z dzieci idjotów . Za to ze chcą zrobić z dzieci idjotów to powinno się nie kupować tych lodów . Te Lody to sam szajs zwykły kolorowa woda zamrożona takie można sobie samemu zrobić w Lodowce .

    Odpowiedz
    • Adam 2021-04-16 16:23:03

      Koral ograniczył dostawy tego produktu na hurtownie które dostarczają towar na małe sklepy a zwiększył dostawy na sieci. Chcąc kupić te lody do 5 kartonów innych tylko jeden może być kart Ekipy. Tak serio to jest słaba podróbka kaktusa ale sprytnie pomyślana promocja.

      Odpowiedz
    • Mateusz 2021-04-17 23:27:34

      Ty jesteś idiotą nawet ich nie oglądasz (...). Narazie mówią że będą lody epiky ale wy dorośli macie mózg jak cholera chyba myśleć nie potraficie

      Odpowiedz
  • Pablomen 2021-04-17 10:38:37

    Kiedy YouTube przestanie dawać kasę tym pseudo tworcom którzy robią wode z mózgu ludziom tak mało myślącym. Są naprawdę lepsze lody, smaczniejsze niż te frizowe wynalazki. I nie muszę na nie majątku wydawać by się nacieszyć smakiem. Inaczej mówiąc cała ta pseudo ekipa znalazła sposób by wyprać z frajerów i naiwniaków kasę dla siebie........

    Odpowiedz
    • NieDemokrata 2021-04-18 00:08:12

      "Większość jest głupia, im większa większość, tym głupsza." Stanisław Mrożek

      Odpowiedz
  • jarek 2021-04-18 20:54:30

    Ja zrobiłem tak. Przyjechał PH dystrybutora do sklepu po zamówienie i mówi , że nie ma tego produktu i na razie mieć nie będzie , więc nie kupiłem nic z produktów Korala mimo , że do tej pory kupowałem ich produkty . Jeśli firma tak postępuje to ja dziękuję im za współpracę . W dłuższym okresie odbije się to czkawką firmie Koral .

    Odpowiedz

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
  • partner portalu
  • partner portalu
Masz pytania? Napisz!
premium@portalspozywczy.pl
subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku



Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.