Owocowa słodka przekąska

Nowy donut Genzie od Dooti Donuts to owocowa, słodka przekąska, która jest propozycją marki na zbliżające się letnie dni.

W składzie nowego donuta nie znajdziemy konserwantów, sztucznych barwników, ani tłuszczów utwardzonych. Nowy donut Genzie jest efektem długofalowej współpracy grupy GenZie z marką Dooti Donuts, należącą do firmy Stokson.

Zależy nam, aby każdy nasz produkt był autentyczny i możliwie jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom młodych konsumentów. W zeszłym roku z sukcesem zrealizowaliśmy projekty z Ekipą, wprowadzając dwa pyszne donuty. Teraz nadszedł czas na donuta GenZie, który jest efektem wielomiesięcznej współpracy z młodymi Twórcami, których Dooti Donuts wspiera od momentu powstania projektu

– mówi Konrad Wiktor, Marketing Manager w firmie Stokson.

Autorski projekt grupy GenZie

Twórcy z grupy GenZie otrzymali od marki pełną dowolność przy tworzeniu produktu. W rezultacie powstał donut, który jest w 100% ich autorskim produktem – co potwierdzają autografy influencerów umieszczone na kolekcjonerskich tackach.

Poza samym produktem, Genzie razem z Dooti Donuts przygotowało dla swoich fanów zabawę w ramach dodatkowych działań promocyjnych. Umieszczony na tackach nowego produktu kod QR po zeskanowaniu przeniesie ich do Kreatora Donutów, dzięki któremu każdy może przygotować własnego donuta.

Współpraca Dooti Donuts z najpopularniejszą obecnie grupą influencerów w Polsce trwa nieprzerwanie od chwili powstania Genzie. Dotychczas marka wielokrotnie pojawiała się w ich filmach oraz czołowych projektach – m.in. jako główny partner projektu „Twoje 5 Minut 2”, który wyłonił nowych członków kolektywu. Pomogła też urządzić strefę chilloutu w nowym, podkrakowskim Domu GenZie.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl