Cukierki Ekipy do kupienia w Lidlu

3 października na półkach sieci Lidl zadebiutują dwa nowe produkty marki Choctopus produkowanej przez Millano Group. Produkty powstały we współpracy z Ekipą.

CZYTAJ TAKŻE: Kryzys wymusza na browarach nietypowe zachowanie

Cukierki Ekipy w sześciu smakach

Czekoladowe cukierki Ekipy z nadzieniem w 6 smakach. fot. mat. pras.

Czekoladowe praliny z niespodziewanym nadzieniem od Ekipy! W jednej paczce zgromadziliśmy aż 6 różnych smaków nadzienia: od truskawki po bazylię. Dopiero po wszamaniu pralinki dowiesz się, jaki smak trafiłeś! Wolisz wytrawnie czy na słodko? Nie rozkminiaj, tylko wciągnij wszystkie smaki! Oto one: truskawkowy, arachidowy, wędzony, bazyliowy, słony, gumy balonowej - reklamuje swój produkt Millano.

Czekoladowe cukierki Ekipy. Jaki mają skład?

Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniami (50%) o smaku: wędzonym, truskawkowym, arachidowym, słonym, bazylii, gumy balonowej. Składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, orzeszki arachidowe 2,9 %, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), sól, tłuszcz mleczny, barwniki (betanina, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), naturalne aromaty, naturalny aromat bazylii, naturalny aromat truskawkowy, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat orzeszka arachidowego (zawiera orzeszki arachidowe), ekstrakt z wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 20 %. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Słynna "Ekipa" Friza rozpada się. Jednak spółka się rozrasta. Czym będzie się zajmować?

Cukierki Ekipy z prażoną kukurydzą

Drugi produkt, który trafia do sprzedaży w ramach współpracy Millano z Ekipą to Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym z kukurydzą prażoną i soloną.

Cukierki Ekipy z prażoną kukurydzą. fot. mat. pras.

- Prażona kukurydza kojarzy się Wam z wakajkami nad morzem? To teraz możecie poczuć ten klimat każdego dnia! Choco cup od Ekipy to epickie praliny wypełnione mlecznym nadzieniem z dodatkiem prażonej kukurydzy. Nie tylko się rozpływają, ale również… rozchrupują się w ustach! Małe, poręczne opakowanie sprawia, że choco cup jest genialną opcją na przekąskę – zarówno między lekcjami, jak i na domówce z ziomeczkami - reklamuje swój produkt Millano

Cukierki Ekipy z kukurydzą. Jaki mają skład?

Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym z kukurydzą prażoną i soloną 20g. Czekolada mleczna z nadzieniem (42%) mlecznym z kawałkami kukurydzy prażonej i solonej (5 %). Składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne 14,6 %, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone 6,4 %, miazga kakaowa, kawałki kukurydzy prażonej i solonej (kukurydza, olej słonecznikowy, sól 2% w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, ekstrakt rozmarynu), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt z wanilii, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe). Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 20%. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten.

Ekipa Friza - kłopoty w raju? Influencerzy wypowiadają umowy

Sześciu influencerów, członków Ekipy Friza chce rozwiązać umowę ze spółkami Ekipy. Temat dotyczy zarządzania ich wizerunkami i kampaniami reklamowymi. Co na to spółka? Ekipa Friza - kłopoty w raju? Influencerzy wypowiadają umowy

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl