Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało 28 marca Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych przykładów działań z zakresu CSR oraz promowanie idei odpowiedzialnego biznesu. Wawel już od 2010 roku doceniany jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za realizowanie godnych polecenia praktyk odpowiedzialnego biznesu

W tegorocznej, 17 z kolei edycji Raportu, zostały docenione cztery praktyki prowadzone przez Wawel. W kategorii “Środowisko” doceniony został realizowany długofalowo program carpoolingu pracowniczego oraz ekologiczna rozbudowa zakładu produkcyjnego. Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło także w kategorii “Zagadnienia Konsumenckie” program Dobre Składniki, jako długoletnią praktykę, który udowadnia, że nawet przy produkcji na szeroką skalę słodycze mogą mieć krótki skład i nie zawierać zbędnych dodatków. Z kolei w Kategorii “Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej” po raz kolejny przykładem był program społeczno-lojalnościowy Serce Rośnie. W ramach tej inicjatywy Wawel wsparł podopiecznych 5 organizacji charytatywnych biorących udział w programie, a dzięki zaangażowaniu konsumentów, firma przekazała na pomoc wybranym instytucjom w ramach obu edycji akcji już 2,6 mln złotych.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” prezentuje najważniejsze działania polskich firm w zakresie CSR z 2018 roku. Publikacja wydawana jest cyklicznie od 2002 roku. Jej celem jest wyróżnienie dobrych praktyk z zakresu CSR oraz promowanie idei odpowiedzialnego biznesu.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl