Certyfikat Dobry Produkt 2022

Zgłoś to, co na polskim rynku jest unikatowe, tworzone z pasją przez ludzi stawiających na doskonałość smaku i dbających o kulinarne gusta. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 16 września, wystarczy wypełnić formularz online.

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonuje co roku grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną.

DOBRY PRODUKT - DLACZEGO WARTO?

W ciągu kilkunastu lat trwania konkursu nagrodzono już 230 produktów! Ich producenci korzystając z certyfikatu i znaku DOBREGO PRODUKTU wsparli lub zbudowali rozpoznawalność swoich marek oraz nawiązali nowe współprace z sieciami handlowymi. Laureaci zeszłorocznej edycji w wywiadach przyznali:

Gabriel Mularczyk, dyrektor handlowy firmy Las-Kalisz:
Właściwe obudowanie informacyjne Dobrego Produktu może być dźwignią do zwiększenia rozpoznawalności marki i wyrobów poddanych ocenie, a na pewno zainspiruje do dalszego kreatywnego poszerzania oferty. Zdobyte wyróżnienie napędziło nas do tworzenia nowych produktów z dziczyzny odpowiadających potrzebom konsumentów, w szczególności profesjonalistów branży HoReCa.

 

Mariusz Witek, twórca Bolęcińskich Zapieksów:
W zeszłym roku wziąłem udział w konkursie Certyfikat Dobry Produkt, który towarzyszy Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Konkurs dał mi bardzo dużą nadzieję, bo zostaliśmy wyróżnieni i spotkałem wielu czołowych przedsiębiorców spożywczych, między innymi właściciela marki Ed Red. Uważam, że możemy iść tym samym tropem. Pozyskać finansowanie i zwiększyć produkcję 2-3 krotnie i to w bardzo krótkim czasie.

Tegoroczni zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej wieczornej Gali, która odbędzie się pierwszego dnia 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu (7-8 listopada 2022, Hotel Sheraton Grand Warsaw). Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie. 


Największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce 7-8 listopada 2022 • Warszawa • Hotel Sheraton Grand Warsaw

Zarejestruj się!