Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

DSV: Miniony rok był dla nas rekordowy

  • Autor: Roman Wieczorkiewicz, portalspożywczy.pl
  • Data: 25-04-2017, 10:43
Dynamiczny rozwój Grupy DSV w Polsce znalazł w minionym roku swoje odzwierciedlenie zarówno w wynikach finansowych, jak i w rozwoju usług, infrastruktury oraz liczby zrealizowanych zleceń, transportów i przesyłek. Wszystkie trzy dywizje DSV odnotowały w tym czasie rekordowe wyniki i osiągnęły kolejne kamienie milowe w swojej działalności. O osiągnięciach oraz wydarzeniach, które sprawiły, że 2016 był rokiem przełomowym opowiadają prezesi DSV - Filip Czerwiński, DSV Road, Arkadiusz Mirek, DSV Air & Sea oraz Maciej Walenda, DSV Solutions.
DSV: Miniony rok był dla nas rekordowy
fot. DSV

DSV Road, odpowiedzialne za spedycję oraz transport drogowy, rozwijało się w minionym roku bardzo dynamicznie, czego dowodem są nie tylko doskonałe wyniki finansowe, ale także nowe lokalizacje oraz rosnące spektrum obsługiwanych połączeń.

- W 2016 r. osiągnęliśmy rekordową sprzedaż przy 16% dynamice wzrostu przychodów oraz liczbie transportów zwiększonej o 18%. Realizowana przez nas konsekwentnie strategia rozwoju usług drobnicowych, zarówno w Polsce, jak i w rejonie CEE i krajach bałtyckich, przyniosła oczekiwane rezultaty w postaci uruchomienia nowych linii oraz codziennych serwisów m.in. do Niemiec, Czech, na Słowacje, Węgry oraz na Litwę, Estonię i Łotwę – mówi Filip Czerwiński, Prezes Zarządu DSV Road. Tym samym jeszcze bardziej umocniła się nasza sieć połączeń drobnicowych, co przekłada się na dalsze skracanie czasów realizacji transportów dla naszych klientów. Obecne rozwiązania serwisowe w Polsce i regionie stawiają nas na pozycji jednego z liderów rynku.

Warto też zaznaczyć, że DSV Road od lat wyróżnia się na europejskim rynku transportowym pod względem rozmiarów sieci dystrybucji, która liczy nie tylko przeszło 20 tys. pojazdów, ale także ponad 300 strategicznie zlokalizowanych terminali przeładunkowych w całej Europie.

W związku z systematycznym rozwojem pojawiła się także potrzeba jeszcze lepszego dopasowania infrastruktury do rosnących wymagań operacyjnych i ekonomicznych.

- W minionym roku dokonaliśmy znaczącego powiększenia wykorzystywanej przez nas powierzchni m.in. poprzez przeprowadzkę do nowego obiektu w Łodzi, uruchomienie oddziału w podkrakowskim Kokotowie, gdzie do biura międzynarodowego dołączył także magazyn oraz biuro spedycji krajowej, rozwój gdańskiego oddziału, w którym podwoiliśmy powierzchnię magazynową, aż do otwarcia nowego biura w Szczecinie, które stało się naszą 15. lokalizacją w Polsce - mówi Filip Czerwiński, Prezes Zarządu DSV Road. Nasz wysiłek wkładany w ulepszanie usług, ich elastyczność oraz kompleksowość naszej oferty został także doceniony przez klientów. DSV Road już drugi rok z rzędu może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu Firmy Przyjaznej Klientowi, przyznawanego w oparciu o wyniki niezależnych badań satysfakcji i lojalności klientów. Dodatkowo zostaliśmy także uhonorowani nagrodą w kategorii Spedycja Drogowa w 15. edycji badania Operator Logistyczny Roku.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!